reklama
hledat uživatel
       
Někdo dělá raffaello, někdo zase kokosky, kokosové kuličky světlé nebo s čokoládou - a já vymyslela dvoubarevné. Nic složitého na tom není, a přitom se po nich jen zaprášilo (a to ještě nejsou Vánoce). Budete na ně potřebovat jen 4 ingredience.

Na výrobu budeme potřebovat:

100 g kokosové mouky

30 g medu nebo jiného tekutého sladidla
150 g měkkého tvarohu
70 g arašídového másla

Vše se společně pomocí rukou spojí a udělá se jedna velká koule. Z ní jsem si vzala vždy kousek těsta, opatrně udělala kuličku, do které jsem natlačila mandli, kuličku ponořila z půlky do předem rozpuštěné čokolády a poté celou kuličku obalila v kokosu. A je hotovo.


Tak co na to říkáte? 

Skladujte nejlépe v lednici, ale bacha na noční sovy.


Blanka Malchárková: Rychlé Fit Recepty

​Blanka se rozhodla v únoru 2018 pro svou velkou změnu. Bylo to především v oblasti zdravého životního stylu, který doposud neměla. Naštěstí ve svých 25 letech si uvědomila, že je načase s tím něco dělat. Založila si Instagram s myšlenkou, že tam bude dávat fotky svých jídel, díky kterým bude mít přehled nad tím co jí.

"Všichni chceme být zdraví, ale nikdo pro to nechce nic dělat. Tak proč neudělat něco pro sebe, cítit se dobře a být zdravý jen tím, že jíte zdravější jídla?  Je to jen o tom chtít.  Spoustu inspirace najdete na mém Instagramu @rychle_fit_recepty. Mějte krásný den! "

Další skvělé recepty od Blanky naleznete na Žena.cz 

Přidat příspěvek k článku BLOG Rychlé Fit recepty: Nepečené kokosové kuličky s čokoládou

Kliknutím na tlačítko Přidej příspěvek berete na vědomí, že dochází ke sbírání a zpracování osobních údajů. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů najdete ZDE.