reklama
hledat uživatel
       

V 21.století, uspěchaném století, plném technických novinek zapomíná mnoho lidí na základní lidské potřeby. Jsou tací, kteří u počítače, internetu stráví celý den a zapomínají se například napít. Pak nastávají zdravotní komplikace.

Kofola, výrobce šumivého moku spustila nový projekt. Nazvalo ho pitBot a je založený na oslovení robůtka prostřednictvím ICQ. Robůtka aktivujete odesláním textu "AHOJ" na číslo 453966919 a dál už vás povede sám. Vyzkoušet si ho samozřejmě můžete přímo na webových stránkách www.pitnyrezim.cz aniž by jste si ICQ instalovali. Doporučení jsou poměrně obecná a je třeba si přečíst tu zprávu malým písmem na spodní části stránky.

Doporučení a rady poskytnuté pro pitný režim osob v rámci "Kofola pitBot" jsou pouze informativní a nezávazné. Nejedná se o lékařská doporučení. Veškeré medicínské kroky konzultujte se svým ošetřujícím lékařem.

Zdroj: Emag.cz, Pitnyrezim.czKomentáře k článku

Celkový počet komentářů: 1
  • Lucatus
    Lucatus

    Já a pitný režim

    Osobně doplňuji vodu ráno a až pak večer a v noci, to klidně ty 2 litříky večer dám a přes den litřík až dva... Popravdě zvykl sem si na ten večerní režim a mám pořád sucho v krku, takže když se v noci probudím, tak upíjím :D No sem asi divnej, ale každej je nějak "out" :)

    03.01.2008 23:50:47

Celkem záznamů: 1

Přidat příspěvek k článku Dodržujete pitný režim?

Kliknutím na tlačítko Přidej příspěvek berete na vědomí, že dochází ke sbírání a zpracování osobních údajů. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů najdete ZDE.