reklama
hledat uživatel
       

Skeppshult - to je originální švédská ruční výroba. Kvalita, solidnost, tradice(od r. 1906). Zdravotně absolutně nezávadné, z přísně kontrolovaných ekologických surovin, bez použití jakýchkoli chemikálií.

Tradiční ruční výrobky švédské firmy Skeppshult v České republice prodává firma ASTRA - CZ, s.r.o. Firma Skeppshult nabízí špičkovou kvalitu litinového nádobí a jako jediná v severní Evropě tyto výrobky sama produkuje, podle tradičních metod, z nejlepších surovin a technologických postupů již od roku 1906. Výrobky fi. Skeppshult patří k evropské špičce a jsou známy v celém světě a někdy jsou dokonce i kopírovány.

Právě u firmy ASTRA - CZ, s.r.o., zakoupíte pouze originál z kvalitní švédské suroviny, žádné levné náhražky či padělky. Budete mile překvapeni vlastnostmi tohoto litinového nádobí, které neobsahuje žádné chemické látky ani ze zdravotního hlediska diskutabilní povrchy, vše je jen a pouze solidní, ryzí a poctivá litina(žádné hliníkové slitiny, žádné umělé vrstvy). Uvidíte jak vám budou chutnat křupavé bramboráčky, šťavnatě ogrilované maso či křehké palačinky.

Ano, milé hospodyňky, vzpomeňte si, kolikrát jste už zakoupily např. pánev se "zázračnými vlastnostmi", s "nepřilnavým povrchem", apod., z různých teleshopingů či reklam slibujícím vám "modré z nebe", aby jste se pak přesvědčily o pravém opaku, o laciných a mnohdy zdravotnímu stylu nevyhovujících rádoby produktech. Zakoupením litinového nádobí Skeppshult však sázíte na jistotu - prvotřídní kvalita za fér cenu.

Objednáním tohoto litinového nádobí neuděláte jen dobrý kup, ale především výbornou investici na desetiletí k vaší plné spokojenosti.

Více informací získáte na www.litinove-nadobi.czPřidat příspěvek k článku Exklusivní litinové nádobí

Kliknutím na tlačítko Přidej příspěvek berete na vědomí, že dochází ke sbírání a zpracování osobních údajů. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů najdete ZDE.