reklama
hledat uživatel
       

Gastromapa Lukáše Hejlíka navštívila Pivovar v Prachaticích!

Jasný a stručný jídelní lístek, který se vejde na jediný obyčejný list papíru. To je jen jedna z celé řady záležitostí, kterou si Restaurace Pivovar Prachatice získala přízeň Lukáše Hejlíka a jeho Gastromapy. Sledujte díl z Jihočeského kraje.

autor admin_vareni

  • 1451×


Každý týden po celý následující rok vás právě zde bude Lukáš Hejlík seznamovat s perlami české gastronomie - nejen s vyhlášenými podniky, ale i s malými bistry, kantýnami a klidně i obyčejnými stánky s jídlem. Lukáš Hejlík cestuje po celé republice a objevuje místa, kde se dobře najíst, a také jejich příběhy.

Zdroj: Magazín PROČ NE?!

Komentáře k článku

Celkový počet komentářů: 1
  • Helena
    Helena

    pivovar v Prachaticích

    Hmmm, příjemné prostředí, jistě i chutná a nezvyklá jídla...Mne jen ttrochu ve video příspěvku trochu překvapil záběr kamery na ceduli - " Komunistům a podnapilým nenaléváme " ...No nejsem a nikdy jsem nebyla komunistka, ale tohle mě překvapilo. Myslím, že pan majitel by své případné hosty neměl omezovat v jejich politickém přesvědčení, pokud se tam přišli najíst, nebo posedět v hezkém porostředí. Tenhe " vzlaz " bych viděla jako takouvou skvrnu na jinak krásném prostředí.

    22.04.2018 14:45:13

Celkem záznamů: 1

Přidat příspěvek k článku Gastromapa Lukáše Hejlíka navštívila Pivovar v Prachaticích!

Kliknutím na tlačítko Přidej příspěvek berete na vědomí, že dochází ke sbírání a zpracování osobních údajů. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů najdete ZDE.