reklama
hledat uživatel
       

Vylepšili jsme pro Vás Vaření.cz, pomozte nám ho otestovat.

Vylepšili jsme pro Vás Vaření.cz

Kdykoliv se budete moci vrátit zpět na starší verzi tlačítkem v pravém horním rohu.

Kdo vyhrál v soutěži s Heinz?

Pět výherců srpnové soutěže s Heinz bude mít tu výsadu, že si bude moci doma uvařit omáčky připravené z protlaků a pyré z nové produktové řady Heinz. V článku se dočtete kdo vyhrál.

Jako jediný výrobce na trhu přináší Heinz unikátní ochucené varianty rajčatových protlaků. Tyto produkty jsou skvělým základem doma připravovaných polévek či omáček. Aby Heinz hospodyňkám ulehčil vaření, nabízí mimo klasického rajčatového protlaku také ochucený rajčatový protlak s česnekem a rajčatový protlak s bylinkami. Proti konkurenčním protlakům protlaky Heinz neobsahují přidaný cukr, což ocení nejen gurmáni ale i ti, kteří dbají na zdravý životní styl nebo štíhlou linii.

Rajčatové protlaky ovšem nejsou jediným produktem, se kterým Heinz přichází. Premiérově na českém trhu také představuje naprostou novinku, a to produkt Tomato Frito. Jedná se o unikátní recepturu rajčatového pyré běžně prodávanou ve Středomoří, ovšem v České republice zatím nepříliš známou.

Vyzkoušet nové ochucené protlaky a pyré Heinz máte nyní možnost i Vy. Stačilo jen správně odpovědět na soutěžní otázku a být mezi pěti výherci, kteří od nás dostanou balíček produktů Heinz.

Správné odpovědi

Otázky:
  • Kolik balení kečupu Heinz se ročně po celém světě prodá? (11miliard)
  • Tipněte si, kolik lidí se zúčastní této soutěže? (3031)

Jména šťastných výherců

Eva Kabaštová @centrum.cz
Mária Tumová @upcmail.cz
Lenka Koucká @sms.sk
Šárka Hrouzková @seznam.cz
Eliška Fantová @seznam.cz

Všem výhercům GRATULUJEMEPřidat příspěvek k článku Kdo vyhrál v soutěži s Heinz?

Kliknutím na tlačítko Přidej příspěvek berete na vědomí, že dochází ke sbírání a zpracování osobních údajů. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů najdete ZDE.