reklama
hledat uživatel
       

Kdo získal balík žvýkaček v anketě se žvýkačkami Orbit?

V rámci ankety pro žvýkačky Orbit, která proběhla minulý týden jste měli možnost získat velký balík žvýkaček. Deset z vás se může těšit na návštěvu pošťáka.

Značka Orbit se dlouhodobě snaží svými aktivitami podpořit péči o zubní zdraví a zlepšovat stav dentální hygieny v ČR. Její iniciativa Orbit klub již 6. rokem nabízí veřejnosti i stomatologům teoretické zázemí pro oblast dentální hygieny na internetových stránkách www.orbitklub.cz.

V rámci zlepšování svých služeb a nabídky návštěvníkům Orbit pravidelně provádí různé průzkumy mezi veřejností do kterých se zapojili i někteří z vás.

Za vaše odpovědi 10 z vás čeká odměna v podobě balíku žvýkaček Orbit v hodnotě 500 Kč!.

Správné odpovědi

Anketa neměla žádné správné odpovědi. Respektive na zvolených odpovědích nezáleželo. Důležitá byla pouze účast v soutěži, správně vyplněný dotazník a také co nejsprávnější tip v poslední tipovací otázce. Soutěžní ankety se celkem zúčastnilo 3367 respondentů.


Jména šťastných výherců

Šárka Vobořilová @seznam.cz
Veronika Divišová @centrum.cz
Jaromír Rydlo @seznam.cz
nikol pourová @email.cz
Jan Němčanský @seznam.cz
Vladimír Křížek @centrum.cz
Milan Briestenský @volny.cz
Jan Šulc @dancemania.cz
Marie Kuželová @seznam.cz
Věra Novotná @seznam.cz

Všem výhercům GRATULUJEMEKomentáře k článku

Celkový počet komentářů: 4
Celkem záznamů: 4

Přidat příspěvek k článku Kdo získal balík žvýkaček v anketě se žvýkačkami Orbit?

Kliknutím na tlačítko Přidej příspěvek berete na vědomí, že dochází ke sbírání a zpracování osobních údajů. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů najdete ZDE.