reklama
hledat uživatel
       

Vylepšili jsme pro Vás Vaření.cz, pomozte nám ho otestovat.

Vylepšili jsme pro Vás Vaření.cz

Kdykoliv se budete moci vrátit zpět na starší verzi tlačítkem v pravém horním rohu.

Konečně bujon, který dá vašemu jídlu tu správnou chuť

Extra silný bujón od Maggi v sobě obsahuje chuť a sílu, se kterou vaše jídlo získá chuť a vůni, tak charakteristickou pro kvalitní pokrmy předních kuchařů.

Extra silný bujón od Maggi v sobě obsahuje chuť a sílu, se kterou vaše polévky, omáčky a šťávy na maso získají typickou chuť a vůni, tak charakteristickou pro kvalitní pokrmy předních kuchařských mistrů.

Je nabízen v třech variantách: hovězí, zeleninový a slepičí

Více informací najdete na www.maggi.cz

 

MAGGI Extra silný bujón

Bujon je vyroben z kvalitních surovin a každá kostka má chuť a sílu 1/4 kg hovězích žeber! Vývar z žeber je v gastronomických kruzích považován za nejkvalitnější. Vhodný k ochucení všech jídel, kterým chcete dodat silnou chuť a vůni masa. Můžete použít k dochucení polévek, gulášů, omáček nebo šťávy pečeného masa, má totiž univerzální použití. 


MAGGI Extra silný zeleninový

Když si chcete vychutnat silnou zeleninovou polévku, ideální je sáhnout po novince z řady Maggi Extra silných bujónů: Maggi Extra silný zeleninový bujón obsahuje chuť sedmi druhů pečlivě vybrané kořenové zeleniny a směsi bylinek. Vše bez přidaného glutamátu a konzervačních látek.

Navíc obsahuje olivový olej, který se v poslední době stává v české kuchyni stále populárnějším – a to nejen pro svou specifickou chuť, ale i pro své příznivé účinky na lidský organismus.

Extra silnou zeleninovou chuť v každé kostce můžete použít při přípravě polévek, zeleninových jídel a příloh.

MAGGI Extra silný kuřecí

Pro dochucení drůbežího masa, a to ve všech formách, nebo pro milovníky silné kuřecí polévky, je ideální Maggi Extra silný kuřecí bujón – ten je plný chuti a vůně drůbežího masa. Neobsahuje žádné přidané konzervační látky.

Maggi Extra silný slepičí uplatníte v silných vývarových polévkách, ale i v omáčkách a při přípravě drůbežího masa.

Co je to bujon:
Bujon je silný masový nebo zeleninový vývar v tuhém skupenství. Používá se jako dochucovadlo pokrmů, které šetří čas a energii. Jeho použití je všestranné – pro polévky, omáčky, šťávy, saláty atd. Milovníci intenzivní chuti a vůně pokrmů jistě ocení ideální řešení pro moderní kuchyni – Extra silné bujony od Maggi.Komentáře k článku

Celkový počet komentářů: 2
 • Lukas
  Lukas

  Ano fakt pěkná reklama... Nicméně bujón jsem vyzkoušel, je opravdu dobrý - nicméně je to poplatné obsahu glutámátu - bohužel. Já jsem se opět vrátil ke slabším "kostkám", kde chuť není tak výrazná, ale je to pouze "maso", zelenina, koření, sůl...holt zbylou chuť je třeba opravdu získat vyvařením alepsoň menší části pravého masa:-)

  23.11.2010 09:11:31

 • sawier
  sawier

  pekna reklama

  22.11.2010 16:46:11

Celkem záznamů: 2

Přidat příspěvek k článku Konečně bujon, který dá vašemu jídlu tu správnou chuť

Kliknutím na tlačítko Přidej příspěvek berete na vědomí, že dochází ke sbírání a zpracování osobních údajů. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů najdete ZDE.