reklama
hledat uživatel
       

Vylepšili jsme pro Vás Vaření.cz, pomozte nám ho otestovat.

Vylepšili jsme pro Vás Vaření.cz

Kdykoliv se budete moci vrátit zpět na starší verzi tlačítkem v pravém horním rohu.

Chcete si připravit kvalitní italské risotto, zeleninovou polévku, dobře dochucený kuskus, kvalitní příkrm pro vaše nejmenší, základ na omáčku, luštěniny nebo vás nachlazení složilo do postele? Odpověď zní: kvalitní poctivý vývar. A kdo z vás ho má doma vždy po ruce? Skoro nikdo.

Přesně tyhle řádky nedaly klukům z Konečně vývar spát a protože si nechtějí se složenýma rukama stěžovat, vypořádali se s mezerou na trhu po svém. Jarda, Jakub i Honza milují jídlo, vaření a svůj pozitivní vztah ke kvalitním surovinám je z jejich iniciativy očividný. Od roku 2014, kdy se rozhodli skočit po hlavě do společného podnikání, připravují zeleninové i masové vývary podle tradičních receptur. Samotnému uvedení na trh ale předcházela náročná cesta. Kluci se toho nebáli a oslovovali odborníky  z oblasti potravinářského průmyslu, podnikatele, prostory pro přípravu vývarů a všichni do jednoho byli z jejich projektu a vize nadšeni.

Důležitým mezníkem bylo také testování jednotlivých produktů. A kdo z našeho okolí je největším odborníkem na vývary a poctivou českou kuchyni? Naše babičky. Potom, co Jarda, Jakub a Honza dostali pochvalu i u nejpřísnějších z nejpřísnějších, vpustili produkt do světa. Postupně se o nich dozvídalo čím dál víc lidí a jejich nadšení bylo, a stále je, obrovské. Poptávka zákazníků po „vývarech ve sklenici“ umožnila Konečně vývaru snazší cestu k distribuci do obchodních řetězců. V současné době se s jejich zeleninovým vývarem, hovězím vývarem, kuřecím vývarem nebo třeba kvalitní omáčkou demi-glace můžete setkat v mnoha obchodech.

Konečně vývar jde ruku v ruce s moderním pojetím stravování a gastronomie jako takové. Ušetří čas, je bez lepku, bez chemie, bez soli, z vysoce kvalitních surovin v bio kvalitě a dodá tělu potřebné živiny a vitamíny.

A ptáte se proč si nekoupit místo vývaru bujón nebo lidově „kostku“? Bujón nemá s klasickým vývarem nic společného. Jedná se totiž o vysoce koncentrovanou směs soli, nejrůznějších extraktů, palmového tuku, kvasničného extraktu (zvýrazňovač chuti, glutamát) a mnoha dalších složek pro tělo zcela nepřínosných, ba naopak, škodlivých.

Pro racionálního spotřebitele a moderního strávníka, který touží po tom, aby ho jídlo uzdravovalo a posílilo na maximum, je Konečně vývar a jeho produkty opravdovým pomocníkem. Naučte se i vy poskytnout svému tělu to, co opravdu potřebuje a co mu pomáhá žít lépe. Protože právě to co jíme a pijeme má zásadní vliv na kvalitu našeho života.

www.konecnevyvar.czPřidat příspěvek k článku Kostka? Jedině poctivý vývar

Kliknutím na tlačítko Přidej příspěvek berete na vědomí, že dochází ke sbírání a zpracování osobních údajů. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů najdete ZDE.