reklama
hledat uživatel
       
Není žádným tajemstvím, že Lvi jsou všeobecně velmi seběvědomé, hrdé osobnosti, kterým dělá dobře každý úspěch. Proto se nebojte vyzkoušet úplně nový, třeba i náročnější recept, díky němuž si připomenete, jak snadno zvládáte výzvy. Navíc ještě posunete své kulinářské schopnosti zase o kus dál a vidět úsměvy spokojených strávníků bude k nezaplacení.

V jídelníčku by neměly chybět čerstvé bylinky, ovoce a zelenina, hlavně mrkev, která pomáhá snižovat hladinu cholesterolu. S trochou hummusu nebo dipem ze zakysané smetany se z mrkve stane rychlá chutná svačina. K večeři ji zkuste připravit třeba formou polévky s trochou pomerančové šťávy nebo kari. Mangold je zase zdrojem minerálů udržujících krevní tlak, avokádo a olivový olej eliminují riziko srdečního infarktu.

Díky dobrým organizačním schopnostem není pro Lvy problém naplánovat si jídlo dopředu a dodržovat tak správnou životosprávu. A protože pohyb není žádnou překážkou, rozhodně si není třeba lámat hlavu nad tabulkou čokolády nebo sklenicí dobrého vína.

Mrkvová polévka s chilli a zázvorem
(doba přípravy 30 min )

Lososové závitky z páry
(doba přípravy 1 hod )

Pečená zelenina z trouby s tymiánem
(doba přípravy 1 h 15 min )


Znáte svůj ascendent? Určuje Vaši osobnost více, než-li znamení ...Přidat příspěvek k článku Mrkev, čerstvé bylinky nebo avokádo: Co dalšího by Lvům nemělo chybět v jídelníčku?

Kliknutím na tlačítko Přidej příspěvek berete na vědomí, že dochází ke sbírání a zpracování osobních údajů. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů najdete ZDE.