reklama
hledat uživatel
       

Nakoupit přes internet pro čtyřnohé miláčky granule nebo konzervy již dnes není nic zvláštního. Navíc mnohdy, i přes poštovné, ušetříme desítky nebo stovky korun oproti kamenným obchodům. Nakupovat ovšem pomocí internetu běžné denní potraviny každému přijde podivné, přitom má tento způsob nakupování řadu pozitiv.

Nákup potravin přes internet ušetří čas i peníze

Ať už ve vaší domácnosti obstarává nákupy kdokoliv, jistě mi dá zapravdu, že pravidelné velké nákupy nepatří právě k nejpříjemnějším aktivitám. Hledání místa k zaparkování, kličkování vozíkem mezi dalšími zákazníky a složité pátrání v regálech může trvat i více než hodinu. Navíc často bezmyšlenkovitě nakupujeme i další potraviny, které jsme neměli v plánu. S nákupem přes internet a dovozem až do domu toto vše odpadá. Jediné co musíme udělat, je zadat objednávku, domluvit si dovoz na určitou hodinu a pak už jen zaplatit a naskládat potraviny do ledničky.

Kam a za kolik mi zboží dovezou?

Největší konkurence je samozřejmě v hlavním městě. Internetové obchody zabývající se rozvozem potravin však působí napříč republikou, není tedy problém najít obchodníka, který nám zboží doveze i do nejzapadlejší vesničky. Pro lidi bez auta je taková možnost jistě lákavá. Cena takového dovozu se odvíjí od počtu ujetých kilometrů, některé internetové obchody ale nabízejí dopravu zcela zdarma nebo zdarma od určité hodnoty zboží. Zaplatit lze v hotovosti, kartou a pro stálé zákazníky řada obchodů nabízí i jednorázové měsíční platby převodem z účtu.

Je-libo z potravin něco speciálního?

Nejen běžné denní potraviny lze pořídit přes internet. Vegetariáni, milovníci biopotravin či zahraničních specialit již jistě někdy využili služeb některého ze zásilkových obchodů, kde seženou opravdu vše. Do rukou internetového obchodníka můžeme vložit i organizaci rodinné oslavy po stránce občerstvení. Za výhodné ceny nám až na práh našeho domu dovezou chlebíčky, dorty, obložené mísy a miniřízečky, vše bez starostí a práce.

Nejen týden co týden méně stresu z nakupování v přeplněných supermarketech, ale i taková předvánoční výpomoc v podobě objednávky vánočního cukroví přes internet mnohé hospodyňce ubere vrásek. Můžete to vyzkoušet třeba již letos! 

Foto: Pixmac.cz

Komentáře k článku

Celkový počet komentářů: 14
 • Adam
  Adam

  www.nakupnipohotovost.cz

  pro Moravu a Slezsko můžu doporučit http://www.nakupnipohotovost.c z
  nákup mi doručili OK, nemůžu si stěžovat, doprava za pár kaček a ceny potravin něco málo nad běžné ceny, ale tak to je jasné, s tím se musí počítat :)

  01.04.2011 17:41:44

 • cheorchess
  cheorchess

  v brne skvele funguje www.gfood.cz

  04.01.2011 01:30:02

 • bumpi
  bumpi

  Stejně je to jenom humbuk!!! tenhle Miton! Kecy o ničem, na druhé straně kradené recepty od autorských subjektů. HUMBUK!!!!

  09.04.2010 08:18:54

 • Johh
  Johh

  nákup v MB

  netuším proč by se nemohl v diskuzi uvést odkaz a poradit vám tím. U nás v Liberci funguje relaxmarket.cz. Nevím jestli jsou schopni dovézt nákup i do MB. Určitě se ale můžete zeptat.

  23.03.2010 22:08:02

 • španělka
  španělka

  Vyhody ci nevyhody

  Tuto sluzbu znam, protoze jiz leta ziji ve spanelsku, kde je tato sluzba jiz bezna zalezitost a na vsech mistech. Je to velice prakticke a tesi me ze to jiz zavadi i v cesku. Malou nevyhodou ale je, ze jakykoliv supermarket obcas vyuzije zbavit se temer proslych vyrobku. Proto potraviny s kratkou dobou trvanlivosti je vzdy lepsi koupit osobne a videt kvalitu. Ovsem vyhodne je nakoupit napoje a jine vyrobky, ktere hodne vazi a ty nam pohodlne dopravi az do domu.

  16.09.2009 16:05:18

 • Staňa1
  Staňa1

  ale to nakupování se týká hlavně lidí z Prahy a okolí,zkuste si takhle objednat někde v zapadlé vísce třeba na šumavě

  15.09.2009 08:09:42

  • Alena
   Alena

   Kdyby jen na Šumavě! V okrese Mladá Boleslav taková možnost také není! A jak bychom tady takovou možnost uvítali! Takže řeči se vedou a voda teče, ale nic z toho, jak trefně zde někdo již poznamenal. :-((((

   15.09.2009 12:44:49

 • Pavel
  Pavel

  Chvalim za neuvedeni odkazu, cekal jsem PR clanek nejake firmy, jsem prijemne prekvapen :)

  15.09.2009 07:26:13

 • rokosicer
  rokosicer

  Souhlasím, taky chybí třeba odkaz na nějaký ten internetový obchod...

  14.09.2009 22:58:12

 • Nogard
  Nogard

  Přínos článku?

  Přijde mi to jako mraky obecných řečí a nemám z toho nic. Proč tu není řečeno kolik to tedy vlastně stojí navíc? Proč tu není srovnání pár těhto služeb? :-(

  14.09.2009 21:11:44

Celkem záznamů: 14

Přidat příspěvek k článku Nákup potravin přes internet

Kliknutím na tlačítko Přidej příspěvek berete na vědomí, že dochází ke sbírání a zpracování osobních údajů. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů najdete ZDE.