reklama
hledat uživatel
       
Blíženci jí spíše z nutnosti. Důležitější než samotné jídlo je pro ně dobrá společnost a rohovor, do kterého se mohou zapojit. Právě proto rádi chodí do restaurací. Měli by se ale snažit na pravidelnosti stravy  zapracovat, jinak budou mít nepříjemné problémy s nedostatkem energie. Je tedy vhodné volit takové suroviny, které jim v tom pomohou. Asi nejjednodušší cestou je vypít sklenici vody s citronem nebo si jen oloupat banán.

Banán obsahuje velké množství přírodního cukru, který se rychle uvolní do krve a tělu tak okamžitě dodá energii. Proto je vhodný i při fyzické námaze. Také je dobrým zdrojem hořčíku a draslíku. Skvělý způsob na velmi rychlé dodání energie je čokoláda.

Za únavu občas může i nedostatek železa. To je možné získat ze sušených meruněk. Další příčinou je například nedostatek koenzymu Q10. Toho v sobě hodně ukrývá brokolice. Nevařte ji ale moc dlouho, pak jsou její účinky mnohem slabší. Zkuste ji připravit třeba jen za pomocí páry.

Vafle z ovesných vloček s banánem
(doba přípravy 20 min )Brokolice se sýrovou omáčkou
(doba přípravy 35 min )Špenátová polévka se smetanou
(doba přípravy 20 min )Přidat příspěvek k článku Narodili jste se ve znamení Blíženců? Několik tipů a receptů do vašeho jídelníčku

Kliknutím na tlačítko Přidej příspěvek berete na vědomí, že dochází ke sbírání a zpracování osobních údajů. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů najdete ZDE.