reklama
hledat uživatel
       

Vylepšili jsme pro Vás Vaření.cz, pomozte nám ho otestovat.

Vylepšili jsme pro Vás Vaření.cz

Kdykoliv se budete moci vrátit zpět na starší verzi tlačítkem v pravém horním rohu.

Vodnáři by měli začít svůj den pořádnou snídaní v podobě bílkovin. Velmi dobrým zdrojem živočišných bílkovin jsou vejce. Udělejte si první jídlo dne v anglickém stylu a dejte si k nim fazole a nějakou kvalitní uzeninu s vysokým obsahem masa. Samozřejmě nezapoměňte na hromadu čerstvé zeleniny, třeba rajčat. Ta obsahují nespočet vitamínů a navíc pomáhají při zánětu močových cest.

Vodnáři se rádi uchylují k tradiční kuchyni. Jelikož s vybalancováním jídelníčku až takové problémy nemívají, tak jim rozhodně omáčka s knedlíky nijak zvlášť nepřihorší.

Měli byste v rovnováze ale udržovat také váš oběhový systém. S tím vám pomůže například listový špenát. Ten se hodí hlavně těhotným ženám, protože ochraňuje i srdce plodu. Další srdci prospěšnou potravinou je třeba chřest, který pomáhá regulovat vysoký krevní tlak. Výborný je  v osvědčené kombinaci se šunkou a pošírovaným vejcem nebo v podobě krémové polévky.

Chřest se šunkou a pošírovaným vejcem
(doba přípravy 45 min )Avokádová snídaně
(doba přípravy 20 min )


Rajčata po provensálsku
(doba přípravy 45 min )Přidat příspěvek k článku Narodili jste se ve znamení Vodnáře? Několik tipů a receptů do vašeho jídelníčku

Kliknutím na tlačítko Přidej příspěvek berete na vědomí, že dochází ke sbírání a zpracování osobních údajů. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů najdete ZDE.