reklama
hledat uživatel
       

Vylepšili jsme pro Vás Vaření.cz, pomozte nám ho otestovat.

Vylepšili jsme pro Vás Vaření.cz

Kdykoliv se budete moci vrátit zpět na starší verzi tlačítkem v pravém horním rohu.

Neperte jen pro čistotu, perte pro zdraví!

Příroda naší planety je neuvěřitelně pestrá a různorodá. Již od počátku věků nám nabízí obrovskou škálu chutí, vůní a barev, které v mnoha různých ohledech ovlivňují naše životy.

Nyní si můžete dotek přírody dopřát i díky čerstvě vypranému prádlu. Odborníci ze společnosti Henkel vytvořili nový prací prostředek Persil Pure & Natural. Jeho receptura je obohacena o účinné rostlinné přísady pro dokonalé praní a přirozenou svěží vůni, kterou si zamilujete.

Nový prací prostředek Persil Pure & Natural se může pochlubit účinnou recepturou s přírodními látkami. Složení je navíc obohaceno o přírodní eukalyptový olej, který prádlu dodá dlouhotrvající osvěžující vůni a do našich domovů vnese skutečný dotek přírody. Parfém tohoto prostředku se kromě eukalyptu otevírá i zelenou ovocnou vůní s příměsí květinových tónů růže a konvalinky.

Receptura se může pochlubit také jedinečným systémem odstraňování skvrn Cold Active. To znamená, že již na začátku pracího cyklu, kdy je voda ještě studená, dojde k aktivování směsi enzymů. Účinné látky tedy začnou působit na mastné skvrny již při nízké teplotě a úplně je odstraní.

Spolehněte se při praní prádla na nový prací prášek Persil Pure & Natural a buďte si jisti, že bude nejen zářivě čisté, ale také provoněné nádhernou a svěží vůní eukalyptu. To ocení nejen vaše smysly, ale i zdraví. Eukalyptus totiž blahodárně působí proti potížím s dýcháním nebo při nachlazení. Působí protizánětlivě, zvyšuje koncentraci a působí proti migréně. Jeho silice bývají také součástí olejů a mastí na léčbu revmatismu a artritidy.

Persil Pure & Natural představuje nejnovější inovaci značky Persil společnosti Henkel. Již více než 100 let Persil uvádí na trh špičkové technologie v oblasti pracích prostředků a zůstává značkou, které zákazníci nejvíce věří.

Díky pracímu prostředku Persil mají lidé v celé Evropě již desítky let dokonale čisté, hebké a svěží prádlo. A Persil Pure & Natural není v tomto ohledu žádnou výjimkou.

Nový Persil Pure & Natural je v obchodech k dostání od dubna 2011, a to v novém, moderním designu, který zosobňuje čistotu přírody a přináší živý obraz nezaměnitelných eukalyptových listů.

Pro více informací navštivte naše stránky www.persil.cz



Komentáře k článku

Celkový počet komentářů: 1
 • Božena   Lenická
  Božena Lenická

  Persil je moj oblubeny prášok, ktory pouzivam uz roky, niekedy zmenim znacku prasku ale potom sa vzdy vratim k Persilu, pretoze ani jeden tak nádherne nevonia ako Persil
  ale mam pozitok aj ked ho sypem do pračky, pretoze on aj vzhlad ma pekny, co je asi dosledok zlozenia prasku

  10.06.2011 18:45:51

Celkem záznamů: 1

Přidat příspěvek k článku Neperte jen pro čistotu, perte pro zdraví!

Kliknutím na tlačítko Přidej příspěvek berete na vědomí, že dochází ke sbírání a zpracování osobních údajů. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů najdete ZDE.