reklama
hledat uživatel
       

Čokoládové pouzdro na iPhone

Obyčejnou tabulkou čokolády, ať už je jakékoliv značky nebo kvality s extra obsahem kakaa, nepřekvapíme. To se však nedá říct o skvělé napodobenině čokoládových kostiček ve formě pouzdra, do kterého šikovně schováte iPhone. Čokoládové pouzdro na iPhone samozřejmě není k jídlu, použitým materiálem je silikon, aby zvládl iPhone ochránit před poškrábáním displeje a nárazy. Obal nijak neporuší jeho funkčnost, jen bude o něco "sladší". Cena za čokoládové pouzdro se pohybuje okolo pětiset korun.

Čokoládový notebook

Náhražkou klasické bonboniéry, zejména pro technické nadšence, kolegy v práci a ty, co nedají bez notebooku ani ránu, může být právě imitace notebooku skrývající sladké tajemství. Otevíratelný papírový obal překvapí mléčnou čokoládovou klávesnicí, vetšinou o gramáži 125 nebo 200g s možností vlastního potisku. Čokoládový notebook seženeme ve specializovaných prodejnách na originální dárky.

Mravenci v čokoládě

Pokud obdarovaný rád zkouší nové věci, nebrání se nepříliš obvyklým pokrmům, zkuste sáhnout po "čokoládovém hmyzu". Mravenci sami o sobě jsou velkou pochoutkou, navíc obsahují látky působící jako silné afrodiziakum. Mravenci jsou ručně pražení, poté obalováni v čokoládě a podávají se jako chuťovka. Balení obsahuje jen pár delikatesních kousků.

Čokoláda na tělo

Oblíbená je i tzv. body čokoláda. Tuba na body paint (kromě čokoládové je k sehnání i s ovocnou příchutí) bývá opatřena štětečkem a použití je jasné už podle názvu. Štětečkem malujeme na tělo podle fantazie, ideální dárek pro muže i ženy. Obdobou s menším objemem jsou čokoládová pera.

Čokoláda různých tvarů

Placaté tabulky čokolády a nejrůznější mini kuličky, slzičky, kostičky v bonboniérách jsou začátkem výběru. Pro pobavení lze sehnat originální kousky ve tvaru intimních partií, spodní prádlo doplněné na intimním místě kouskem čokolády apod. Dokonce se vyrábí i čokoláda připomínající sportovní činnosti (sada čokoládový tenis, čokoládový golf, čokoládové létání). Na pracovní nadšence čeká i čokoládová sada nářadí.

Další variantou čokoládového dárku jsou svíčky. Vybíráme ale jen ty kvalitní, v prodejnách specializovaných na zboží k aromaterapii. Jen tak si můžeme být jisti, že po pár minutách zapálená svíčka provoní obdarovanému celý byt.

Foto: Pixmac.cz

Komentáře k článku

Celkový počet komentářů: 3
 • Radim
  Radim

  Čokopouzdro :)

  Já jsem našel i čokoládové pouzdro na cigarety http://nase-darky.cz/cokoladov e-darky :) taky dobrý tip na dárek

  10.01.2014 12:50:00

 • siska
  siska

  Jako dárek jsem dostala čokoládovou pochoutku ze zeleného čaje! Zelená tabulka se sladkou chutí bílé čokolády a decentní hořkostí japonské Matchy - KEIKO čokoláda http://www.auria.cz/index.php?main_page=index&cPath=107 Je jako chipsi nevíte kdy přestat.

  15.09.2009 22:24:26

 • Nogard
  Nogard

  Čokuláčka

  Čokoládová kalkulačka taky není špatná :-) http://www.emag.cz/cokulacka/

  03.09.2009 20:59:57

Celkem záznamů: 3

Přidat příspěvek k článku Netradiční dárky z čokolády

Kliknutím na tlačítko Přidej příspěvek berete na vědomí, že dochází ke sbírání a zpracování osobních údajů. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů najdete ZDE.