reklama
hledat uživatel
       

Přidávejte fotografie!

Tým Vaření.cz pro své registrované uživatele připravil novou funkci. Nyní mají všichni registrovaní uživatelé možnost přidávat ke všem receptům vlastní fotky. Pojďme si spolu přiblížit, jak tuto funkci používat, a co bychom o ní měli vědět.

Každý recept má několik fází přípravy. Vlastní vaření a nekonečné množství variant zdobení na talíři můžete s novou funkcí přiblížit ostatním návštěvníkům. Kdo by se rád nepochlubil tím, co se mu povedlo? Taky je třeba ukázat si, co se dělá špatně nebo jak dobře jde připálit jednoduché jídlo.

U každého receptu naleznete tlačítko „Přidat vlastní fotografii“, pod nímž je poznámka „Jen pro přihlášené“. Tuto funkci mohou využívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Nejsem registrovaný uživatel

Již jsem registrovaný uživatel

 • přihlásím se
 • vyberu recept, ke kterému chci přidat fotografii
 • kliknu na tlačítko „Přidat vlastní fotografii“
 • vyplním formulář (vkládaný obrázek nesmí být větší než 2 MB a jeho autor musí souhlasit s jeho zveřejněním) a vyplněný formulář odešlu
 • po schválení obrázku administrátorem mi přijde informační email o tom, zda byl obrázek schválen nebo zamítnut (tak zamezíme zobrazování nevhodných materiálů)

Je vaše fotografie větší než 2 MB a nevíte co s tím?

I to se stává, není nic jednoduššího, než si stáhnout jeden z mnoha programů na úpravu fotografií a obrázků.

Věříme, že budete tuto novou funkci využívat. Pokud máte nápady, jak přidávání fotek ještě vylepšit, nebo jestli byste raději na Vaření.cz uvítali nějakou jinou zajímavou funkci, tak neváhejte a napište do diskuze pod tímto článkem svůj názor.Komentáře k článku

Celkový počet komentářů: 5
 • kikinka
  kikinka

  Také jsem přidala fotku ke svému receptu, ale nebyla přidána, neboť nesplňovala příslušné parametry. Je zde sice návod na úpravu fotek, ale nejsem moc veliký odborník a tak stejně nevím, co s tím.
  Je to škoda, neboť se domnívám, že je fotka zdařilá. A tak se přimlouvám za nějaké řešení. Děkuji.

  25.10.2011 16:17:14

 • JanaB
  JanaB

  Recepty bez fotek.

  Přidala jsem fotku k již uveřejněnému receptu. Při vyhledávání je recept stále bez fotky, uvidím jí, až kliknu na samotný recept. Většina uživatelů dá při hledání přednost receptu s fotkou. Např. na úvodní stránce je nový recept, který byl vložen bez fotky. Uvařím jej a vložím fotku a i po schválení je recept stále nabízen bez fotky. Uvítala bych, a nejen já udělat v tom změnu. Děkuji.

  14.06.2011 21:38:16

 • viluš
  viluš

  Vkládání obrázků je výborná věc, každý návštěvník stránek si může ověřit jak ktré jídlo vypadá. Budu se snažit toto využívat-

  20.10.2009 20:17:00

 • BlaPe
  BlaPe

  lze přidávat víc fotografií?

  20.03.2009 22:05:36

Celkem záznamů: 5

Přidat příspěvek k článku Přidávejte fotografie!

Kliknutím na tlačítko Přidej příspěvek berete na vědomí, že dochází ke sbírání a zpracování osobních údajů. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů najdete ZDE.