reklama
hledat uživatel
       

Vylepšili jsme pro Vás Vaření.cz, pomozte nám ho otestovat.

Vylepšili jsme pro Vás Vaření.cz

Kdykoliv se budete moci vrátit zpět na starší verzi tlačítkem v pravém horním rohu.

Prostřeno! - vaří Ivana z Farmáře a lesbička

Tři ženy a dva muži reprezentují zlínský region v pořadu Prostřeno! Kromě lesbičky Ivy, je zde i Ivana z pořadu Farmář hledá ženu.

Tři ženy a dva muži reprezentují zlínský region, kde se tento týden bude prostírat. Muže dělí generace. Oba jsou ale chlapáci, velcí sympaťáci a dobří a čistotní kuchaři. Ženy jsou každá jiná. Iva a Ivana zaujmou na první pohled. Pro Ivu jsou muži tabu, vodí se za ruku s přítelkyní, s níž žije již přes dva roky. Se svým vztahem se neskrývá. Pobývala v Itálii a ví, jak chutná tamní kuchyně. Ivanu diváci Primy dobře znají. Upovídaná brýlatá maminka jedenáctileté dcery účinkovala v poslední řadě reality show Farmář hledá ženu, kde se neúspěšně ucházela o panice Jirku Čočka. Dostala košem. Není se proto co divit, že to na začátku týdne vypadá, že si Ivana, která stále hledá lásku, spletla pořad se seznamkou. Peníze by se jí ostatně též velmi hodily. Někdy rychleji mluví, než myslí, díky čemuž je zpestřením týdne. Navrch má sebevědomá a soutěživá vysokoškolačka Jana, která se umí bavit a uspořádá povedený večírek. Harmonické a dojemné finále proběhne v pohádkové zahradě u Luboše na Slovácku. Sejdou se dvě vepřové panenky a vývary, dvě tiramisu, dva hermelínové předkrmy. A opět se potvrdí, že z českých jedlíků knedlíků se stali jedlíci brambor. Diváci se zasmějí a mají se na co těšit. Nenechte si ujít zlínský týden svého oblíbeného Prostřeno!

Účastníci zlínského týdne

Pondělí: analytik Ondřej (26)

Mladý Ondřej z Otrokovic je kus chlapa. Bude tak vyrovnaný, jak o sobě říká?

Úterý: lesbička Iva (26)

Dělnice z lisovny žije s přítelkyní v minibytečku v Krhově, kam by se všichni nevešli. Proto prostírá u babičky. Iva umí překvapit! Milovnice motorů pozve hosty ke stolu italsky. V Itálii žije její nevlastní otec a jezdila tam každý rok.

Středa: samoživitelka a "farmářka" Ivana (40)

Ivana stále hledá lásku a jako nezaměstnaná samoživitelka to nemá lehké. Většinu života dělala pečovatelku a je už dlouho rozvedená.

Čtvrtek: Ekonomka Jana

V malé obci Pravčice na Kroměřížsku žije a pracuje jako externí účetní vysokoškolačka Jana, třiadvacet let vdaná matka dvou dětí. Má ráda sport, stejně jako její syn - fotbalista, který maminku do soutěže přihlásil.

Pátek: lázeňský švihák Lubomír (54)

Rozvedeného otce čtyř dětí, z nichž dvě dcery má ve své péči, soupeři žertovně přejmenovali na lázeňského šviháka. Laskavého křesťana a OSVČ v oblasti reklamy nerozhodí. Má smysl pro humor a v pátek jim to s lázeňským oplatkami a luhačovickým pramenem vrátí.Komentáře k článku

Celkový počet komentářů: 3
 • asha
  asha

  Proč nemáte tlačítko "článek se mi nelíbí" ,myslím ,že pak si může redakce udělat přehled . Mě se krajně nelíbí název a obsah. I když je pravda , že poslední dobou se redaktoři předhánějí ,kdo z nich zplodí větší pikantnost.

  08.10.2012 19:09:23

 • jvc
  jvc

  Maloměšťácké pohledy

  Zdá se mi opravdu nevkusné, uvádět, ze v úterý vaří lesbička Iva. Má to přece jen trochu jiný význam, než "ekonomka" nebo "analytik", nemyslíte?

  08.10.2012 07:54:03

Celkem záznamů: 3

Přidat příspěvek k článku Prostřeno! - vaří Ivana z Farmáře a lesbička

Kliknutím na tlačítko Přidej příspěvek berete na vědomí, že dochází ke sbírání a zpracování osobních údajů. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů najdete ZDE.