reklama
hledat uživatel
       

Vylepšili jsme pro Vás Vaření.cz, pomozte nám ho otestovat.

Vylepšili jsme pro Vás Vaření.cz

Kdykoliv se budete moci vrátit zpět na starší verzi tlačítkem v pravém horním rohu.

SOUTĚŽ: Přidejte recept na Vareni.cz a vyhrajte zahradní gril v hodnotě 8 499 Kč

K létu neodmyslitelně patří grilování a my vám ho chceme ještě více zpříjemnit. Připravili jsme pro vás velkou letní soutěž o skvělé ceny - zahradní gril, lahve pravého Champagne a Sexy kuchařky. Podělte se s našimi čtenáři o zaručený recept na grilovací sezónu a jedna z výher může být právě vaše.

Jak na to? Stačí do 31. 5. přidat vlastní recept připravený na grilu, případně jakýkoliv recept souvísející s létem a tipnout si, kolik lidí se soutěže zúčastní.
Čím více receptů vložíte, tím máte větší šanci vyhrát. Tak málo stačí a můžete vyhrát nového pomocníka na letní grilování Plynový Gril California v hodnotě 8 499 Kč. Pro další 2 z vás máme připravené pravé Champagne Comte Remy de Vallicourt od partnera Dejsivino.cz. Dalším 5 rozdáme Sexy kuchařku.

Své soutěžní recepty můžete vkládat do půlnoci 31.5. 2019. Prosím, přečtěte si pravidla níže. Bez vyplněného formuláře nebudete zařazeni do soutěže.

úvodní fotografie: Thinkstock

Inspirujte se zde

Grilovaná křidélka
(doba přípravy 1 hod )

Bylinková marináda ke grilování
(doba přípravy 10 min )

Grilovaná kuřecí prsa
(doba přípravy 1 hod )Přidat příspěvek k článku SOUTĚŽ: Přidejte recept na Vareni.cz a vyhrajte zahradní gril v hodnotě 8 499 Kč

Kliknutím na tlačítko Přidej příspěvek berete na vědomí, že dochází ke sbírání a zpracování osobních údajů. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů najdete ZDE.