reklama
hledat uživatel
       

Vylepšili jsme pro Vás Vaření.cz, pomozte nám ho otestovat.

Vylepšili jsme pro Vás Vaření.cz

Kdykoliv se budete moci vrátit zpět na starší verzi tlačítkem v pravém horním rohu.

Kombucha a tibetská houba není totéž

O léčivých účincích kombuchy jste již určitě slyšeli. Stejně "zázračná" je ale tzv. tibetská houba, která se však, na rozdíl od kombuchy, nevkládá do slazeného černého čaje, ale do mléka. V obou případech dochází k určitému druhu kvašení.

Blahodárné účinky tibetské houby

Jakmile se tibetská houba zalije mlékem, spouští se kvasný proces, díky kterému vznikají zdraví prospěšné látky ničící v organismu přemnožené kvasinky a bakterie. Zároveň zabraňují hnití potravy ve střevech a napomáhají odkyselení organismu.

Nápoj z tibetské houby má dále tyto léčivé účinky:

 • výrazně stimuluje imunitní systém
 • rozkládá v těle cholesterol a chrání tak zdraví srdce
 • reguluje krevní tlak
 • pomáhá při nemocech slinivky, jater, sleziny, ledvin a močových cest
 • slouží jako prevence nemocí trávicího systému
 • léčí žaludeční vředy
 • brzdí vývoj metastázy
 • dodává energii a zabraňuje únavě
 • díky obsahu tzv. přírodních antibiotik hojí záněty
 • zabraňuje rychlému stárnutí 

Příprava "tibetského kefíru"

K přípravě nápoje pro jednu osobu postačí dvě polévkové lžíce tibetské houby zalité 250 ml polotučného nebo plnotučného mléka. Sklenici přikryjte gázou. Po 24 hodinách důkladně zamícháte plastovou lžící a scedíte přes plastový cedník. Houba se nesmí dostat do styku s kovem! Po tomto procesu je nápoj hotový - chutná jako zakysané mléko nebo podmáslí. Houbu, která zůstane na cedníku, propláchneme a vrátíme zpět do čisté sklenice, tu přikryjeme gázou a necháme odstát dalších 24 hodin. Takto můžeme pokračovat do nekonečna - a vy máte k dispozici každý den čerstvý kefírový nápoj.

Léčebná kúra

Připravený nápoj pijte vždy večer před spaním. Nic už poté nejezte. Chcete-li dosáhnout opravdu viditelných léčivých účinků, pijte kefír z tibetské houby po dobu dvaceti dní. Poté si udělejte desetidenní přestávku. Opakujte, dokud nepocítíte výrazné zlepšení zdravotního stavu. Během přestávky houbu dále čistěte a zalévejte mlékem. Pokud houbu zalévat nebudete, zčerná, a po třech týdnech ztratí zdravotní účinky. Špatně propláchnutá houba vytváří sliz a znehodnocuje nápoj, proto pijte pouze mléko z houby, kterou řádně zbavíte slizu. V opačném případě si můžete zadělat na bolesti břicha nebo průjem. Chcete-li si houbu uschovat na později, můžete ji zmrazit.

Množení tibetské houby

Tibetská houba se po 14 dnech zdvojnásobí - polovinu pak můžete darovat svým blízkým. Byl by hřích rozmnoženou část tohoto malého zázraku vyhodit!

Odkud pochází tibetská houba?

O existenci tibetské houby se svět dozvěděl díky profesorovi jménem Uniclinic Glivice, který v Indii pracoval a onemocněl na rakovinu jater. Tibetští mniši mu ale svolili konzumaci této houby a on se zcela zdravý vrátil zpět.

Tajemství blahodárných účinků "tibetského kefíru" znali i lidé z Kavkazu již před 5 000 lety. Houba byla tehdy pečlivě střežena před cizinci a předávaná z generace na generaci jako jedno z největších bohatství. Kavkazští obyvatelé používali houbu k uchování kozího či kravského mléka a díky jeho popíjení se dožívali extrémně vysokého věku.

Foto: ProfimediaKomentáře k článku

Celkový počet komentářů: 626
 • Zdeněk
  Zdeněk

  Zdravím,houbu mám namnoženu,v případě zájmu pošlete sms. na 730 630 551. Zd

  05.12.2019 13:58:40

 • Jozef Michal
  Jozef Michal

  Komentář k článku Tibetská houba

  Kontakt Pan Peter Krajcovic na [email protected] pro váš úver. Dostal jsem od nej pujcku.

  Jozef Michal

  13.11.2019 16:47:15

 • FAUVEL
  FAUVEL

  ZVLÁŠTNÍ ÚVĚROVÁ NABÍDKA ZA 48 HODIN.

  Potřebuji kapitál, abych v krátkodobém i dlouhodobém horizontu mohl nabídnout jednotlivé půjčky v rozmezí od 2000 do 950000 € pro ty, kteří chtějí tuto půjčku mít vážnost. 3% úrok ročně, v závislosti na výši půjčky, protože nechtějí porušit zákon opotřebení. V závislosti na vypůjčené částce můžete zaplatit maximálně 3 až 25 let. Je na vás, abyste provedli měsíční platby. Žádám o uznání ručně psaných ověřených dluhů a některých požadovaných dokumentů.

  EMAIL: [email protected]
  EMAIL: [email protected]

  21.10.2019 19:07:51

 • ISABEL BRAD
  ISABEL BRAD

  Ahoj, a jak se dneska máš ?

  Píšeme vám, abyste vás informovali o naší úvěrové společnosti nabízející půjčky jednotlivcům, společnostem a organizacím, nabízíme půjčku se 3% úrokovou sazbou po dobu 1 až 10 let a naše výše půjčky se pohybuje od 10 000,00 do 10 000 000,00.

  Těšíme se na spolupráci s vámi a garantujeme vám bezpečné a legální transakce.

  Děkujeme, že jste si našli čas na čtení našich zpráv, protože čekáme na vaši odpověď na adrese [email protected]

  19.10.2019 00:20:29

 • Robeson Hurt
  Robeson Hurt

  Quick loan apply

  POTŘEBUJETE PŮJČENÍ NEBO CHCETE UDĚLAT VAŠE DOMY, VYPLATIT BILLY, ROZŠÍŘIT VÁŠ OBCHOD S 3% ÚROKEM? HLEDEJTE DALŠÍ KONTAKTY via: [email protected]

  18.10.2019 21:37:29

 • Emílie
  Emílie

  Tibetská houba

  Prosím má někdo z Brna Tibetskou houbu a byl by ochoten se rozdělit? Děkuji

  02.10.2019 15:02:38

 • Ivo
  Ivo

  Re-Tibetská houba

  Užívám tibetskou houbu už několik let,s přestávkami.
  Doporučuji,mám velmi zdravé orgány,i cholesterol,srdce jako zvon,prohlídka u lékaře za 1

  27.09.2019 21:17:59

 • Gaillard
  Gaillard

  rychlá pujcka

  Ahoj všichni U všech bankovních vkladu se banky a ostatní banky nebojí, nebojte se, protože navrhuji seriózní rešení, která pujcují rychle a spolehlive mezi 2 000 a 500 000 000 Kc mezi jednotlivci, a to ve výši úrok 2% od 1 do 20 let se smlouvou, rád bych vám také rekl, že nepostupuji jiným zpusobem než bankovním prevodem, protože tento zpusob rízení me ujištuje stejne jako dlužníka, než ty, které jste marne hledali, odpovezte mi a ujistete se, že všechny vaše problémy jsou vyrešeny. Kontakt: [email protected]
  Dobrý príjem !!!

  24.09.2019 13:16:52

 • Jana
  Jana

  tibetska houba

  dobrý den.mám tibetské houbičky ,mohu i zaslat ,nebo osobni odber 100kč k tomu daruji kombuchu, tel.724 938 307 Orlová ,Haviřov

  19.07.2013 09:27:47

 • Dana
  Dana

  Jaroslav lorenz

  Že se nestydíte darovat darovanou houbu.......

  Bouhužel jsem v zahraničí,houbu co mám daruji vždy sousedům,jinak se houbička neprodává,ale má se darovat:-¨)A z dle předků,což by mělo znít z textu houbičku nemají používat těhotné ženy..Dana

  10.01.2013 20:06:57

  • James Lewandowski
   James Lewandowski

   Re: Jaroslav lorenz

   Na Intervenční a hypoteční úvěr nabízíme půjčky jednotlivcům a firmám s nízkou úrokovou sazbou ve výši 3%. Vyplácíme půjčku na konsolidaci dluhu, domácí zlepšení, nákup automobilů, nový domov, investiční / obchodní expanzi nebo dokonce dovolenou.

   V našem systému půjček mají místní i zahraniční klienti záruku na získání půjčky od této společnosti na způsob nezajištěných mezinárodních offshore financování, což znamená, že pro tento proces není požadováno žádné zajištění.

   Kontaktujte nás pro další dotazy prostřednictvím tohoto e-mailu

   Pozdravy,

   James Lewandowski
   e-mail: [email protected]
   web: http://www.interventionmortgag efirm.com/

   16.01.2018 14:13:08

  • dominguex catalina
   dominguex catalina

   Re: Jaroslav lorenz

   26.02.2018 07:01:47

  • Jozef Michal
   Jozef Michal

   Re: Jaroslav lorenz

   Kontakt Pan Peter Krajcovic na [email protected] pro váš úver. Dostal jsem od nej pujcku.

   Jozef Michal

   01.11.2019 19:47:09

 • Tomáš
  Tomáš

  Tibetská houba

  Dobrý den,zdravím všechny náhodou jsem narazil na internetu na Tibetskou houbu a strašně mě to zaujalo. Chtěl bych vyzkoušet kefír. Mohl by mě někdo poradit kde ji seženu a jakým způsobem se pěstuje a jak je to náročné?A jak se vyobí kefír? četl jsem o tom, ale vlastní zkušenosti jsou vlastní zkušenosti. A prosím připište, jestli jste pocitovali zlepšení zdravotního stavu atd. Prosím odepište, nebo pošlete zprávu na můj mail, děkuji [email protected] Přeju všem příjemný den

  16.10.2012 18:32:07

 • Jana
  Jana

  Tibetská houba

  Dobrý den, daroval by mi někdo prosím Tibetskou houbu? Praha a okolí. Předem moc děkuji. - [email protected]

  11.03.2011 15:03:21

  • Noah
   Noah

   Re: Tibetská houba

   Dobrý den, jmenuji se Monique Fourie, jsem občanem USA. Chci svědčit o dobrém půjčce, který mi ukázal světlo poté, co ho v naší zemi vyprovokovali 4 různí internetoví půjčovatelé, všichni slibují, že mi půjčím poté, co jsem donutil platit spoustu poplatků, které nepřinášejí nic a činily žádný pozitivní výsledek. Ztratil jsem své těžce vydělané peníze a bylo to celkem 5 580,00 $. Jednoho dne, když jsem procházel internet, vypadal zvráceně, když jsem narazil na svědectví muže, který byl také scammed a nakonec dostal napojen na legitimní úvěrovou společnost s názvem SOS FINANCE Loan Limited, kde konečně dostal svou půjčku, tak jsem se rozhodl kontaktovat stejnou úvěrovou společností a poté jim vyprávěl můj příběh o tom, jak jsem byl scammed 4 různými věřiteli, kteří neudělali nic jiného, ​​než aby mi způsobili více bolesti. Vysvětluji společnosti poštou a vše, co mi řekli, bylo už neplakat, protože dostanu svou půjčku v jejich společnosti a také jsem se správně rozhodl, že je kontaktuji. a já jsem dostal tuto půjčku ve výši 500 000,00 dolarů od této skvělé společnosti a tady jsem dnes spokojený se svou rodinou a udělal jsem slib své osobě, že budu pořád svědčit na internetu o tom, jak jsem dostal svou půjčku. laskavě a rychle je kontaktujte ještě dnes kvůli vaší půjčce e-mailem: ([email protected]) Věřím, že ostatní lidé také dávají svědectví o stejném čestném věřiteli WhatsApp: +18329000689

   09.08.2019 16:15:49

  • Alexander Andrew
   Alexander Andrew

   Re: Tibetská houba

   Potřebujete půjčku na financování projektu? Potřebujete naléhavou půjčku na splacení svých dluhů? Potřebujete úvěr na rozšíření nebo vytvoření vlastního podnikání? Potřebujete osobní půjčku? Nabízíme všechny druhy půjček Pokud máte zájem, neváhejte nás kontaktovat
   email: [email protected]
   https://avantinc.webnode.com
   Whatsapp: 13219993670
   Ahmed Yousifi
   zaručená nabídka půjčky

   24.09.2019 15:53:45

 • Dana
  Dana

  Tibetská houba

  Nabízím Tibetskou houbu do mléka, pište na mail: [email protected]

  17.08.2010 20:47:28

  • Karel
   Karel

   Re: Tibetská houba

   Mám zájem o Vámi nabízenou kefírovou houbu, pokud nabídka ještě platí: 737 251 321

   04.01.2011 22:45:12

  • Lenka Valtová
   Lenka Valtová

   Re: Tibetská houba

   Dobrý den, měla bych zájem o tibetskou houbu, popř. i kombuchu, máte-li možnost. Jsem z Olomouce, je možné ji poslat poštou, na dobírku? Předem děkuji za odpověď a cenovou kalkulaci. S pozdravem Valtová Lenka, Bacherova 1267/9, 77900 Olomouc

   19.03.2014 13:10:14

 • Marie
  Marie

  tibetská houba

  Ahojky všem ,prosím Vás kdo bydli blízko Václavského náměsti ,ozvěte se dám Vám tu houbu ,mám ji dost :-)

  18.06.2009 13:21:50

  • Georgeena
   Georgeena

   Re: tibetská houba

   Pokud je to ještě aktuální, ráda si pro Tibi přijedu.

   05.04.2011 21:19:00

  • zaručená nabídka půjčky
   zaručená nabídka půjčky

   Re: tibetská houba

   Potřebujete půjčku na financování projektu? Potřebujete naléhavou půjčku na splacení svých dluhů? Potřebujete úvěr na rozšíření nebo vytvoření vlastního podnikání? Potřebujete osobní půjčku? Nabízíme všechny druhy půjček Pokud máte zájem, neváhejte nás kontaktovat
   email: [email protected]
   https://avantinc.webnode.com
   Whatsapp: 13219993670
   Ahmed Yousifi
   zaručená nabídka půjčky

   24.09.2019 15:53:29

Celkem záznamů: 626

Přidat příspěvek k článku Tibetská houba

Kliknutím na tlačítko Přidej příspěvek berete na vědomí, že dochází ke sbírání a zpracování osobních údajů. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů najdete ZDE.