reklama
hledat uživatel
       

Vylepšili jsme pro Vás Vaření.cz, pomozte nám ho otestovat.

Vylepšili jsme pro Vás Vaření.cz

Kdykoliv se budete moci vrátit zpět na starší verzi tlačítkem v pravém horním rohu.

Kombucha a tibetská houba není totéž

O léčivých účincích kombuchy jste již určitě slyšeli. Stejně "zázračná" je ale tzv. tibetská houba, která se však, na rozdíl od kombuchy, nevkládá do slazeného černého čaje, ale do mléka. V obou případech dochází k určitému druhu kvašení.

Blahodárné účinky tibetské houby

Jakmile se tibetská houba zalije mlékem, spouští se kvasný proces, díky kterému vznikají zdraví prospěšné látky ničící v organismu přemnožené kvasinky a bakterie. Zároveň zabraňují hnití potravy ve střevech a napomáhají odkyselení organismu.

Nápoj z tibetské houby má dále tyto léčivé účinky:

 • výrazně stimuluje imunitní systém
 • rozkládá v těle cholesterol a chrání tak zdraví srdce
 • reguluje krevní tlak
 • pomáhá při nemocech slinivky, jater, sleziny, ledvin a močových cest
 • slouží jako prevence nemocí trávicího systému
 • léčí žaludeční vředy
 • brzdí vývoj metastázy
 • dodává energii a zabraňuje únavě
 • díky obsahu tzv. přírodních antibiotik hojí záněty
 • zabraňuje rychlému stárnutí 

Příprava "tibetského kefíru"

K přípravě nápoje pro jednu osobu postačí dvě polévkové lžíce tibetské houby zalité 250 ml polotučného nebo plnotučného mléka. Sklenici přikryjte gázou. Po 24 hodinách důkladně zamícháte plastovou lžící a scedíte přes plastový cedník. Houba se nesmí dostat do styku s kovem! Po tomto procesu je nápoj hotový - chutná jako zakysané mléko nebo podmáslí. Houbu, která zůstane na cedníku, propláchneme a vrátíme zpět do čisté sklenice, tu přikryjeme gázou a necháme odstát dalších 24 hodin. Takto můžeme pokračovat do nekonečna - a vy máte k dispozici každý den čerstvý kefírový nápoj.

Léčebná kúra

Připravený nápoj pijte vždy večer před spaním. Nic už poté nejezte. Chcete-li dosáhnout opravdu viditelných léčivých účinků, pijte kefír z tibetské houby po dobu dvaceti dní. Poté si udělejte desetidenní přestávku. Opakujte, dokud nepocítíte výrazné zlepšení zdravotního stavu. Během přestávky houbu dále čistěte a zalévejte mlékem. Pokud houbu zalévat nebudete, zčerná, a po třech týdnech ztratí zdravotní účinky. Špatně propláchnutá houba vytváří sliz a znehodnocuje nápoj, proto pijte pouze mléko z houby, kterou řádně zbavíte slizu. V opačném případě si můžete zadělat na bolesti břicha nebo průjem. Chcete-li si houbu uschovat na později, můžete ji zmrazit.

Množení tibetské houby

Tibetská houba se po 14 dnech zdvojnásobí - polovinu pak můžete darovat svým blízkým. Byl by hřích rozmnoženou část tohoto malého zázraku vyhodit!

Odkud pochází tibetská houba?

O existenci tibetské houby se svět dozvěděl díky profesorovi jménem Uniclinic Glivice, který v Indii pracoval a onemocněl na rakovinu jater. Tibetští mniši mu ale svolili konzumaci této houby a on se zcela zdravý vrátil zpět.

Tajemství blahodárných účinků "tibetského kefíru" znali i lidé z Kavkazu již před 5 000 lety. Houba byla tehdy pečlivě střežena před cizinci a předávaná z generace na generaci jako jedno z největších bohatství. Kavkazští obyvatelé používali houbu k uchování kozího či kravského mléka a díky jeho popíjení se dožívali extrémně vysokého věku.

Foto: ProfimediaKomentáře k článku

Celkový počet komentářů: 626
 • Wiera Witek
  Wiera Witek

  Nabízím vám jediný finanční půjčku

  Nabídka úvěrového financování od 40 000 do 45 000 000 Kč může splatit každému úroky ve výši 3% ročně, v závislosti na požadované částce. Pokud potřebujete půjčku, zkuste mě kontaktovat. Email:

  04.09.2019 23:26:35

 • Michal
  Michal

  Rychlý úvěr 500000 až 10000000 do 24 hodin

  Rychlé a spolehlivé finanční úvěry snízkou úrokovou sazbou od 40 000 Kč do 4 900 000 Kč. Jasná asrozumitelná smlouva, jasné dodací podmínky. Během několika minut popodání žádosti víte, zda vám mohu poskytnout tento úvěr a zajakýchkoli podmínek. Tato skvělá nabídka platí pro celou Českourepubliku. Ke každé aplikaci přistupuji individuálně. Pro víceinformací kontaktujte: [email protected] or Whatsapp +420723453979

  28.08.2019 18:34:11

 • falco
  falco

  Finanční handshakes

  Finanční handshakes
  Poskytli jsme vám půjčku od 1 000 EUR do 500 000 EUR za velmi jednoduchých podmínek.
  Mail: [email protected]

  19.08.2019 17:25:21

 • falco
  falco

  Finanční handshakes

  Finanční handshakes
  Poskytli jsme vám půjčku od 1 000 EUR do 500 000 EUR za velmi jednoduchých podmínek.
  Mail: [email protected]

  19.08.2019 17:19:29

 • David Dominik
  David Dominik

  ZKUŠENOSTI JAK MÁM DLOUHAT Z LEGITNÍHO ÚVĚRU

  ZKUŠENOSTI JAK MÁM DLOUHAT Z LEGITNÍHO ÚVĚRU

  Jmenuji se David Dominik, občan Brna. Byl jsem scammed 4 různé internetové mezinárodní věřitele, všichni slibují, že mi půjčku poté, co mě zaplatit několik poplatků, které nic nedávají a činil žádný pozitivní výsledek. Ztratil jsem své těžké vydělávat peníze. Jednoho dne, když jsem procházel internetem se slzami na očích jsem narazil na svědectví muže, který byl také scammed a nakonec dostal do souvislosti s legit úvěr společnost s názvem BETTY MABEL LOAN SERVICES ([email protected]) kde on konečně dostal jeho půjčku, tak jsem se rozhodl kontaktovat stejnou úvěrovou společnost a pak jsem jim řekl můj příběh o tom, jak jsem byl scammed 4 různé půjčky věřitelů, kteří neudělali nic jiného, ​​než aby mě více bolesti. Vysvětluji společnosti poštou a všichni mi řekli, že už nemůžu plakat, protože dostanu půjčku ve své společnosti a také jsem se rozhodl správně kontaktovat. vyplnil jsem formulář žádosti o úvěr a postoupil jsem se vším, o co jsem byl požádán, a tuto skvělou společnost (BETTY MABEL LOAN SERVICES), kterou spravuje pan Gary Mark, jsem dostal částku ve výši 270 000,00 EUR a zde jsem dnes šťastný, protože BETTY MABEL LOAN SLUŽBY mi dal úvěr, takže jsem udělal slib k mé vlastní, že budu svědčit na internetu o tom, jak jsem si půjčku. Potřebujete naléhavě půjčku
  laskavě a rychle kontaktujte BETTY MABEL LOAN SERVICES pro váš úvěr prostřednictvím emailu: [email protected]

  KONTAKT
  BETTY MABEL LOAN SERVICES
  Email: [email protected]
  My Whatsapp telefonní číslo: +1(929)267-7281

  07.05.2019 13:40:47

 • Klára Karolína
  Klára Karolína

  Svědectví o tom, jak byl můj život transformován ([email protected])

  Svědectví o tom, jak byl můj život transformován ([email protected])

  Jmenuji se Klára Karolína žiji v Praze a dnes jsem šťastná žena? Řekl jsem své vlastní, že každý věřitel úvěru, který by mohl změnit můj život a to mé rodiny, budu odkazovat na všechny osoby, které hledají půjčku na ně. Pokud potřebujete půjčku a jste 100% jisti, že splácíte půjčku, obraťte se na ně a sdělte jim, že vám je Klára Karolína doporučila. email Paní Betty Mabel přes: ([email protected]) My Whatsapp telefonní číslo: +1(929)267-7281

  07.05.2019 13:38:30

 • Tereza Veronika
  Tereza Veronika

  Svědectví o tom, jak byl můj život transformován ([email protected])

  Svědectví o tom, jak byl můj život transformován ([email protected])

  Dobrý den, přátelé!!! Jmenuji se Tereza Veronika. Chci vypovídat o dobrém půjčovateli úvěru, který mi ukázal, že je po tom, co jsem se o něj dozvěděl 2 různé mezinárodní věřitelky na internetu, a všichni mi slibují, že mi půjčím půjčku poté, co mě zaplatí spoustu poplatků, které nic neznamenají a nepředstavují žádný pozitivní výsledek. Ztratil jsem těžké vydělávat peníze a to bylo celkem 8000EURO. Jednoho dne, když jsem procházel internetem vypadal frustrovaný, když jsem narazil na svědectví žena, která byla také scammed a nakonec dostal spojen s legit úvěr společnost s názvem Betty Mabel finanční úvěr Service a e-mail ([email protected]), kde konečně dostal její půjčku, tak jsem se rozhodl kontaktovat stejnou úvěrovou společnost a pak jsem jim řekl můj příběh o tom, jak jsem byl scammed 2 různých věřitelů, kteří neudělali nic jiného než kurz mi více bolesti. Vysvětluji společnosti poštou a všichni mi řekli, že už nemůžu plakat, protože dostanu půjčku ve své společnosti a také jsem se rozhodl správně kontaktovat. Vyplnil jsem formulář žádosti o úvěr a pokračoval se vším, co jsem ode mě požádal, a ke svému šoku jsem touto velkou společností (Betty Mabel Financial Loan Service), kterou spravuje paní Betty Mabel Bůh, obávala ženu a tady i já jsem dostala úvěr ve výši 65 000,00 EUR. Jsem dnes šťastný, protože tato společnost mi dal úvěr, takže jsem udělal slib na mé vlastní, že budu svědčit na internetu o tom, jak jsem si půjčku. Potřebujete naléhavě půjčku? laskavě a rychle kontaktujte tuto skvělou společnost nyní pro váš úvěr prostřednictvím e-mailu: ([email protected]) je laskavá srdečná. Dobrý Luck.My Whatsapp telefonní číslo: +1(929)267-7281

  07.05.2019 13:36:44

 • Martin Michal Mark
  Martin Michal Mark

  PONUKA PÔŽIČKY

  TESTIMONY NA JAK DOSTAT MŮJ ÚVĚR OD SPOLEČNOSTI SPOLEČNOSTI (RM.L.C)

  Dobrý den, přátelé!!! Jmenuji se Martin Michal Mark. Chci svědčit o dobré půjčky věřitele, který mi ukázal světlo po tom, co jsem se pustil do 5 různých mezinárodních věřitelů na internetu, všichni slibují, že mi půjčím poté, co mě zaplatí spoustu poplatků, které nic neznamenají a nepředstavují žádný pozitivní výsledek. Ztratil jsem těžké vydělávat peníze a to bylo celkem 17,000.00EURO. Jednoho dne, když jsem procházel internetem vypadal frustrovaný, když jsem narazil na svědectví žena, která byla také scammed a nakonec dostal spojen s legit úvěr společnost s názvem Betty Mabel Loan Service a e-mail ([email protected]), kde se nakonec mám její půjčku, tak jsem se rozhodl kontaktovat stejnou úvěrovou společnost a pak jsem jim řekl můj příběh o tom, jak jsem byl scammed 5 různých věřitelů, kteří neudělali nic jiného, ​​než aby mě více bolesti. Vysvětluji společnosti poštou a všichni mi řekli, že už nemůžu plakat, protože dostanu půjčku ve své společnosti a také jsem se rozhodl správně kontaktovat. vyplnil jsem formulář žádosti o úvěr a přistoupil jsem ke všemu, co bylo od mě požadováno, a ke svému šoku jsem dostal tuto skvělou společnost (Betty Mabel Loan Service), kterou spravovala paní Betty Mabel, strach, který se bál ženy a zde i já, dostán úvěrem ve výši 250 000 EUR EURO Jsem dnes šťastný, protože tato společnost mi dal úvěr, takže jsem udělal slib na mé vlastní, že budu svědčit na internetu o tom, jak jsem si půjčku. Potřebujete naléhavě půjčku? laskavě a rychle kontaktujte tuto skvělou společnost nyní pro váš úvěr prostřednictvím e-mailu: [email protected] ona je laskavá srdečná. Zůstanu Martin Michal Mark ... My Whatsapp telefonní číslo: +1(929)267-7281

  07.05.2019 13:34:09

 • Pan Walter
  Pan Walter

  Potřebujete půjčku? Pokud ano, zašlete nám e-mail
  informace,

  E-mail: [email protected]
  Whatsapp Místnost: +234 9056460624

  Děkuji

  Pan Walter

  16.11.2018 22:42:43

 • Radomira
  Radomira

  Tibetská houba

  Tibetskou houbu mám namnoženou,
  pokud máte zájem napište mi
  [email protected]

  15.11.2018 10:14:14

 • Stanislav Kovac
  Stanislav Kovac

  Dostal jsem podnikatelský úvěr ve výši 25.000.000 Kč

  Ahoj. Jmenuji se Stanislav Kovac z Praha 4. jsem dostal obchodní úver ve výši 25,000.000 Kc (cca: 1.000,000 EUR) od Peter Krajcovic ([email protected], http://spkinvestment.com/). Je to seriózní veritele

  24.09.2018 17:42:29

 • Stanislav
  Stanislav

  tibetská houba

  Dobrý den mám přebytek tibetské houby, kdo by chtěl mohu poslat a v okolí města Českých Budějovic možnost předat osobně.Stačí poslat SMS na tel.číslo 602158552 zbytek dohodneme . Stands

  17.09.2018 10:42:35

 • miss rose
  miss rose

  Komentář k článku Tibetská houba

  Ahoj,

  Hledáte podnikatelský úvěr, osobní půjčku, hypotéku, úvěr na auto, úvěry, úvěry na konsolidaci dluhů, nezajištěné půjčky, rizikový kapitál atd. .. Nebo máte úvěr od banky nebo finanční uspořádání odmítnuto nebo více důvody, Nechte si své úvěrové řešení! Jsem slečna Roseová, soukromá věřitelka, půjčuji podnikům a jednotlivcům za nízkou a cenově dostupnou úrokovou sazbu ve výši 2%. Zájem? Kontaktujte nás, abyste s úvěrem po převodu do 48 hodin vyměnili. Kontakt: [email protected]
  aplikací

  Název:
  Datum narození:
  Rod:
  Stav:
  Adresa:
  umístění
  Postavení:
  Poštovní směrovací číslo:
  Země:
  Telefon:
  E-mailem:
  Uveďte účel úvěru:
  Částka půjčky:
  Doba trvání úvěru:
  Měsíční čistý příjem.
  Zpět na mě co nejdříve s výše uvedenými informacemi pro více informací.Slečno Rose

  03.09.2018 19:16:25

 • Jacob Williams
  Jacob Williams

  Ahoj.

  Jmenuji se Jacob Williams z Prahy. Muj e-mail je [email protected] Stále máte financní potíže? Jsem zde, abych svedcil o pujcce 250.000 Kc, kterou jsem dostal od pana Daniela Lukase. On je opravdu dustojný veritel a vule pomáhat nekomu s úverem. Mužete kontaktovat pana Lukase na adrese [email protected] za vaši pujcku a on vám pomuže.

  28.08.2018 13:57:57

 • vera
  vera

  Komentář k článku Tibetská houba

  prosím někdo z Prahy kdo by daroval tibetskou houbu a poradil kefír atd DĚKUJI

  20.06.2018 12:40:56

 • Maruška Pučerová
  Maruška Pučerová

  Tibetská houba

  Dobrý den, pokud by měl někdo zájem, tak mohu předat na Slánsku, Lounsku případně Litoměřicku.

  27.05.2018 07:51:22

 • Dáša
  Dáša

  Taky piju houbičku,ale bylo mi špatně,tak jsem ji neslila a dolila trochou mlíka,že ji druhý den sleju.Mlíko bylo sražené a syrovátka hořká,neudělala mi kefír.Propláchla jsem ji ,zalila mlékem,ale ona už mi produkuje syrovátku a sraženinu,kefír z ní neudělám.Máte někdo radu,jak ji vyléčit? Předem děkuji,ještě se mi to nestalo.Dáša.

  26.05.2018 08:57:32

 • Dyrsmid Eduard
  Dyrsmid Eduard

  Komentář k článku Tibetská houba

  Mám zájem. Jak posíláte?

  18.05.2018 22:17:07

 • Havelková
  Havelková

  Tibetská houba

  Pokud ještě potřebujete houbičku - napište emailem adresu - zašlu :-)

  17.05.2018 09:06:57

 • Marika
  Marika

  TIBETSKÁ HOUBA

  PLZEŇ A OKOLÍ - Dobrý den,mám zájem o odnož kousíčku houby, prosím kdo daruje,- nabídněte přijedu se sklenicí a mlékem.
  Děkuji za nabídku, budu vděčná, houba mi uschla,když jsem byla v nemocnici. Mar.

  05.05.2018 18:17:36

 • Alena
  Alena

  Tibetská houba do mléka- kvalitní mladé houbičky

  Nabízím Tibetskou houbu do mléka, zasílám ji sterilně zabalenou ,vč.podrobného návodu+ recepty z kefíru na dobírku, pište na email: [email protected], tel: 732231707, ráda poradím

  04.05.2018 07:40:02

 • Suzan
  Suzan

  půjčky

  Automatické půjčky
  Hypoteční úvěry
  Podnikové úvěry
  Osobní půjčky
  Úvěr na nemovitosti.
  Pro více informací kontaktujte Kindly Contact,

  Co je číslo přihlášky: +18454007792
  Stránky: //worldbestloans.wix.com/world bestloans
  Email: [email protected]

  03.05.2018 23:14:33

 • Zdeněk
  Zdeněk

  tibetská houba

  Tibetskou houbu mám namnoženou. Kdo má zájem, napište na email [email protected] nebo tel. 602 773 230. Jsem z Břeclavi
  nebo pošlu.

  02.05.2018 09:05:41

 • Smitha280
  Smitha280

  John

  It ' s truly a great and useful piece of information. I ' m satisfied that you shared this helpful information with us. Please stay us informed like this. Thank you for sharing. bbdgbefeebdccgge

  01.05.2018 10:11:51

 • Petra
  Petra

  Nabízím Tibetskou houbu

  Dobrý den, kdo má zájem o Tibetskou houbu, pište na [email protected]

  25.04.2018 18:45:16

 • Radomira
  Radomira

  Tibetská-kefírová houba

  Tibetskou -kefírovou houbu mám namnoženou,
  pokud máte zájem ,napište mi na můj e-mail
  Brno osobně,jinak posílám poštou.
  [email protected]

  29.03.2018 12:07:39

 • Jiřka
  Jiřka

  Tibetská houba

  Dobrý den, sháním tibetská houbičkou.Kdyby měl někdo přebytek a pošle poštou. Byla bych moc ráda. Jinak jsem z Mostu. Děkuji a hezký den.

  26.02.2018 13:44:41

 • Kristina
  Kristina

  Tibetská houba

  měla bych zájem o zázračnou houbičku jsem z Lítvínova u Mostu mohu směnit za Aloy

  03.02.2018 13:07:44

 • Jiřina
  Jiřina

  tibetska houba

  Daruji houbu v okrese Louny a okolí.

  24.01.2018 21:19:59

 • Josef
  Josef

  Tibetská houba se daruje a neprodává

  Tibetská houba dle návodu se má darovat příteli nebo známým a má se o ni pečovat tak ,aby pomohla ještě mnoha dalším lidem.Houbu přivezl prof.UNI Klinik Glivice z Indie a dostal ji od mnichů.Houbu mám a daruji ji.Jsem z okresu ZR.

  18.05.2013 07:46:41

 • Kristýna
  Kristýna

  Prozbička. Kefír po dobu 24 h kvašení , by měl být uchováván v chladu ,nebo pokojové teplotě?Děkuji

  23.02.2011 23:31:57

  • Lubica
   Lubica

   Jmenuji se Klára Karolína žiji v Praze a dnes jsem šťastná žena? Řekl jsem své vlastní, že každý věřitel úvěru, který by mohl změnit můj život a to mé rodiny, budu odkazovat na všechny osoby, které hledají půjčku na ně. Pokud potřebujete půjčku a jste 100% jisti, že splácíte půjčku, obraťte se na ně a sdělte jim, že vám je Klára Karolína doporučila. email Paní Betty Mabel přes: [email protected] whatsapp +19739220703

   12.05.2019 16:10:42

 • Ludmila Běnková
  Ludmila Běnková

  Tibetská houba

  Ráda pomohu tomu, kdo ji potřebuje. Nabízím zdarma, nebo jen za poštovné, nejlépe osobní odběr. Jsem z Ostravy.

  06.09.2009 22:43:33

  • veronika drahokoupilova
   veronika drahokoupilova

   Re: Tibetská houba

   dobry den. mam prosim zajem o tibetskou houbu. jsem z chvaletic okres pardubice. slo by ji prosim popripade zaslat postou? moc vam dekuji. drahokoupilova

   04.10.2010 12:02:22

  • Andrea
   Andrea

   Re: Tibetská houba

   Jsem z Ostravy a mám zájem o tibetskou houbu. Má ji tady ještě někdo přímo z Ostravy?

   15.11.2010 15:58:13

  • Jana Moráňová
   Jana Moráňová

   Re: Tibetská houba

   Dobrý den,
   měla bych zájem o Tibetskou houbičku, jestli máte navíc. Jsem z Ostravy. Prosím o Vaši odpověď. Děkuji, Moráňová.

   18.01.2018 15:58:37

  • Jana
   Jana

   Re: Tibetská houba

   Dobrý den,
   měla bych zájem o Tibetskou houbičku, jestli máte navíc. Jsem z Ostravy. Prosím o Vaši odpověď. Děkuji, Jana.

   18.01.2018 16:00:57

  • miss rose
   miss rose

   Re: Tibetská houba

   Ahoj,

   Hledáte podnikatelský úvěr, osobní půjčku, hypotéku, úvěr na auto, úvěry, úvěry na konsolidaci dluhů, nezajištěné půjčky, rizikový kapitál atd. .. Nebo máte úvěr od banky nebo finanční uspořádání odmítnuto nebo více důvody, Nechte si své úvěrové řešení! Jsem slečna Roseová, soukromá věřitelka, půjčuji podnikům a jednotlivcům za nízkou a cenově dostupnou úrokovou sazbu ve výši 2%. Zájem? Kontaktujte nás, abyste s úvěrem po převodu do 48 hodin vyměnili. Kontakt: [email protected]
   aplikací

   Název:
   Datum narození:
   Rod:
   Stav:
   Adresa:
   umístění
   Postavení:
   Poštovní směrovací číslo:
   Země:
   Telefon:
   E-mailem:
   Uveďte účel úvěru:
   Částka půjčky:
   Doba trvání úvěru:
   Měsíční čistý příjem.
   Zpět na mě co nejdříve s výše uvedenými informacemi pro více informací.Slečno Rose

   03.09.2018 15:19:00

 • Karel Rybnikář
  Karel Rybnikář

  Je nutné dodržovat 10 dení přestavku.A jak ji uchovat k dalšímu použití.

  20.04.2009 16:49:16

Celkem záznamů: 626

Přidat příspěvek k článku Tibetská houba

Kliknutím na tlačítko Přidej příspěvek berete na vědomí, že dochází ke sbírání a zpracování osobních údajů. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů najdete ZDE.