reklama
hledat uživatel
       

Titan v kuchyni vítán

Titanové nádobí je na trhu již řadu let. Poslední dobou si však čím dál více získává oblibu napříč všemi generacemi. Když se vám objeví jeden titanový hrnec v kuchyni, už nikdy nekupujete jiný.

A co pak když je ten titanový hrnec značky TOP MORAVIA, která je jediným českým výrobcem titanového nádobí. Nádobí TOP MORAVIA kraluje kuchyním jak v České republice, tak v zahraničí. Důvodů, proč tomu tak je, je nemálo.

Zdraví

Titanové nádobí TOP MORAVIA je opatřeno antiadhézním povrchem, který zaručuje, že se vařené jídlo nepřipálí. Není tedy nutné při přípravě pokrmů používat tuk, a to dokonce ani při smažení. Specifické klenutí poklic a jejich uzavření způsobuje zadržení a cirkulaci horké páry, čímž jsou vytvořeny tlakové podmínky pro velmi jemné tepelné zpracování pokrmů párou při zachování vitamínů, minerálů a živin. Takto upravované pokrmy zůstávají šťavnaté, velmi chutné a především podporují zdravou výživu. Použití nejkvalitnějších materiálů zajišťuje zdravotní nezávadnost.

Rychlost přípravy

Nezvykle rychlé a rovnoměrné přenášení tepla až po horní okraj nádoby, jedinečná konstrukce, využití špičkových materiálů a technologií zkrátí čas vašeho vaření. Rýži uvaříte za pět minut, naporcované kuře upečete na sporáku za 25 minut.

Úspora energie

Díky krátké době vaření ušetříte nejen čas, ale i energii. Nádobí TOP MORAVIA je šetrné k vašim financím a životnímu prostředí.

Dlouhá životnost

Vyšší pořizovací cena se vrátí v úspoře času, energie, jednoduchém čistění, příznivém vlivu na zdraví a v neposlední řadě dlouhou životností titanového nádobí.

www.topmoravia.com

Komentáře k článku

Celkový počet komentářů: 11
 • Danče
  Danče

  Prodám sadu nádobí titanové ,,Topmoravia"

  Dobrý den prodám sadu Pekáč oválový , ,Wolframium Titan Bio"rozměry /42x26x12cm/se skleněnou poklicí ,pánev průměr 24cm,Je vhodný na všechny zdroje tepla, vaření je zdravé /bez tuku/, rychlé šetří energii i peníze. je zakoupený 12.10.2011, původní cena 14990kč, nyní10000, je nepoužitý /nevhodný dárek - mám jej dvakrát /

  24.02.2012 15:46:12

 • Iva
  Iva

  Text komentáře byl smazán.

  Text komentáře byl smazán.

  15.11.2011 20:24:17

 • mejtilová
  mejtilová

  titan moravia

  máme koupené nádobý ale máte skušenosti s top moraviou

  23.09.2011 22:35:15

 • Votýpková
  Votýpková

  Včera jsme byli na akci Top Moravia pán mi vypadl z oka na pozvánce bylo napsáno,že poděkování za návštěvu bude mobil,nádobí nebylo dle mých představ a neskutečně drahé v důchodu nemožno koupit a lež jako věž nalákat spotřebitele na rozloučenou místo mobilu poukaz pro dv ě osoby na Vysočinu do hotelu,ale o to nikdo nestojí syn tam volal a neustále obsazeno tudíž zase podvod jste podvodníci a už nikam na takové akce chodit nedoporučuji!!!!!!!!!!!

  05.08.2011 22:50:35

 • tomas
  tomas

  Kralovska sada Topmoravia

  Dobry den
  Mame nadobi 2,5roku a bohuzel to asi neni na denodeni vareni.Na stredu je povrch us nefunkcni vse se pripeka a je skoda ze za takove penize to dele nevydrzi.Pred rokem jsme reklamovali panev. Byla bez problemu vymnenena ale bohuzel je uz zase vtom samem stavu po roce, co ta puvodni. Nadobi se nam velice zamlouvalo ale po zkusenostech uz ho nemohu doporucit .

  Je mozne na nem varit dene?
  Proc to , nadobi pouzivam presne podle navodu !
  puvodni cena sady 21000Kc

  Z pozdravem T.W

  09.03.2011 13:30:35

 • Marie
  Marie

  Dobrý den, můžete mi poslat zaručený návod, jak vyčistit spodní část titanové pánve, která už nemá stříbrné dno potažené ochrannou vrstvou, ale má od omastku zažloutlé skvrny. Horká voda nepomáhá, ostatní čistící prostředky jsou abraziva. Děkuji za odpověď. Marie

  02.01.2009 12:10:47

 • loskulak
  loskulak

  Plasmou mělo samozřejmě být...<br> Včera jsem v obchodě nad titanovými hrnci TopMoravia diskutoval s nějakým pánem, který prý jich měl několik a vždycky se po třech až čtyřech letech vnitní povlak začal loupat. Takže je zřejmě rozhodnuto - německý výrobek s keramikou.

  07.08.2008 11:48:00

 • loskulak
  loskulak

  Jenom Top Moravia?

  Dobře, věřím teda tomu, že je vaření v "titanovém" nádobí (nebo teda v hliníkovém nádobí, v jehož vnitřním povlaku jsou přimíšeny oxidy titanu) skutečně tak skvělé a docela bych si jeden ten úžasný hrnec pořídil. Nicméně nejúžasnější hrnec firmy TopMoravia, který má podle prospektu ve svém dně lasmou nanášenou keramickou vrstvu, stojí 9 214 Kč; ty levnější ji tam nemají. Takže možná je tam ta keramika dobrá - logicky se zdá, že podporuje tu akumulaci a rozvod tepla. Podobný hrnec - s keramickou vrstvou - nabízí e-shop internall za 2400 (bez koruny). Vychloubačných řečí, jak je vše zpevněné, odolné a zdravé, je tam zhruba tak stejně... Takže prosím - máte někdo zkušenost nebo nějakou přesnější informaci, která by pomohla rozhodnout, který vlastně? Přiznám se, že skoro deset tisíc za hrnec je na mě přece jen trochu moc...

  01.08.2008 18:42:31

 • Standa
  Standa

  Opravdu Titanové??

  Díval jsem se na stránky výrobce a toto nádobí nemá s titanem nic společného, tedy když opominu jeho název. Vyrábí se z slitiny Silumin nakupované v německých hutích, což je slitina hliníku s 12% křemíku. Navíc ruční lití do kokil není žádná výhra, hold tlakové lití je dražší. A nádobí je povlakováno kdo ví čím ?

  18.04.2008 08:28:49

Celkem záznamů: 11

Přidat příspěvek k článku Titan v kuchyni vítán

Kliknutím na tlačítko Přidej příspěvek berete na vědomí, že dochází ke sbírání a zpracování osobních údajů. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů najdete ZDE.