reklama
hledat uživatel
       

Vylepšili jsme pro Vás Vaření.cz, pomozte nám ho otestovat.

Vylepšili jsme pro Vás Vaření.cz

Kdykoliv se budete moci vrátit zpět na starší verzi tlačítkem v pravém horním rohu.

Tvarohový fitness krém - když mlsání lahodí

Tvarohový fitness krém z Mlékárny MILTRA je vyroben z mléka z vlastního chovu krav, pasoucích se v té nejčistší přírodě Beskyd a Orlických hor.

Víte, že svou štíhlou linii můžete podpořit i jinak, než jenom cvičením a zdravou ovocnou nebo zeleninovou stravou? Unikátní směs zákysu a tvarohu ze šetrně zpracovávaného mléka představuje jedinečnou, lehkou, ale výživnou pochoutku, díky které můžete jako milovník kvalitního aktivního životního stylu mlsat a přitom se stále cítit fit.

Pravidelné pochutnávání si na jemném Tvarohovém fitness krému z Mlékárny MILTRA, s vysokým 10,5% obsahem bílkovin, nízkým 2% obsahem tuku a s obsahem probiotických mikroorganismů, je vždy dobrým přítelem všech vyznavačů aktivního životního stylu. Hodnota bílkovin v tomto produktu dosahuje až trojnásobek obsahu bílkovin klasických jogurtů. Tvarohový fitness krém je navíc chuťově velice lahodný, což se o většině nízkotučných výrobků nedá říct.

Tvarohový fitness krém z Mlékárny MILTRA je vyroben z mléka z vlastního chovu krav, pasoucích se v té nejčistší přírodě Beskyd a Orlických hor. Kravám se dostává té nejkvalitnější péče a výživy, která se pak odráží ve vysoké kvalitě mléka, a díky šetrné pasterizaci si uchovává veškeré organismu prospěšné látky a živiny. Proto mléko z Mlékárny MILTRA patří mezi nejkvalitnější mléka na českém trhu. Tvarohový fitness krém je navíc lehce stravitelný i pro jedince s laktózovou intolerancí.

Kysanou mléčnou pochoutku si můžete dopřát ke snídani, svačině i večeři jako čistou tvarohovou variantu, nebo ji dochutit medem, müsli, ovocem či zeleninou. Směs zákysu a tvarohu je vhodná i jako náhrada jogurtu nebo majonézy ve studené i teplé kuchyni.Komentáře k článku

Celkový počet komentářů: 1
  • Lucie Lisková
    Lucie Lisková

    dobré odpoledne díky moc za nový tip pro fitness mlsání už jsem přesycená takových pochoutek z tvarohu jako jsou ovocné tvarohy značky ovofit a jím podobné.Jen mi prosím doporučte který obchodní řetězec tento lákavý dezert prodává a jaká je jeho cena.Děkuji Vaše Lucie Lisková

    25.04.2018 16:14:12

Celkem záznamů: 1

Přidat příspěvek k článku Tvarohový fitness krém - když mlsání lahodí

Kliknutím na tlačítko Přidej příspěvek berete na vědomí, že dochází ke sbírání a zpracování osobních údajů. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů najdete ZDE.