Tvarohový fitness krém - když mlsání lahodí

Tvarohový fitness krém z Mlékárny MILTRA je vyroben z mléka z vlastního chovu krav, pasoucích se v té nejčistší přírodě Beskyd a Orlických hor.

Víte, že svou štíhlou linii můžete podpořit i jinak, než jenom cvičením a zdravou ovocnou nebo zeleninovou stravou? Unikátní směs zákysu a tvarohu ze šetrně zpracovávaného mléka představuje jedinečnou, lehkou, ale výživnou pochoutku, díky které můžete jako milovník kvalitního aktivního životního stylu mlsat a přitom se stále cítit fit.

Pravidelné pochutnávání si na jemném Tvarohovém fitness krému z Mlékárny MILTRA, s vysokým 10,5% obsahem bílkovin, nízkým 2% obsahem tuku a s obsahem probiotických mikroorganismů, je vždy dobrým přítelem všech vyznavačů aktivního životního stylu. Hodnota bílkovin v tomto produktu dosahuje až trojnásobek obsahu bílkovin klasických jogurtů. Tvarohový fitness krém je navíc chuťově velice lahodný, což se o většině nízkotučných výrobků nedá říct.

Tvarohový fitness krém z Mlékárny MILTRA je vyroben z mléka z vlastního chovu krav, pasoucích se v té nejčistší přírodě Beskyd a Orlických hor. Kravám se dostává té nejkvalitnější péče a výživy, která se pak odráží ve vysoké kvalitě mléka, a díky šetrné pasterizaci si uchovává veškeré organismu prospěšné látky a živiny. Proto mléko z Mlékárny MILTRA patří mezi nejkvalitnější mléka na českém trhu. Tvarohový fitness krém je navíc lehce stravitelný i pro jedince s laktózovou intolerancí.

Kysanou mléčnou pochoutku si můžete dopřát ke snídani, svačině i večeři jako čistou tvarohovou variantu, nebo ji dochutit medem, müsli, ovocem či zeleninou. Směs zákysu a tvarohu je vhodná i jako náhrada jogurtu nebo majonézy ve studené i teplé kuchyni.

Článek se mi líbí (Článek se líbí 2 lidem)
autor článku:

Tvarohový fitness krém - když mlsání lahodí

Recepty: 120

Fotografie článku: Tvarohový fitness krém - když mlsání lahodí

Komentáře k článku Tvarohový fitness krém - když mlsání lahodí

Přidat příspěvek k článku Tvarohový fitness krém - když mlsání lahodí
* Povinné pole

Píšeme jinde

  • Měly by děti ve školách jíst jinak a zdravěji?

    Měly by děti ve školách jíst jinak a zdravěji?

    Nutričně hodnotná strava je důležitá jako základ správného vývoje dítěte a jeho zdraví v dospělosti, s tím jistě všichni souhlasíme. Jak ale ovlivnit, zlepšit či obohatit stravování dětí ve školních jídelnách a jiných kolektivech?

  • Jak ulevit příliš namáhanému zraku?

    Jak ulevit příliš namáhanému zraku?

    Často sami sobě nevěnujeme příliš pozornosti, dokud se někde neobjeví problém. Stejně tak zdravé oči, především v mladším věku, většina z nás považuje za samozřejmost. Naše oči jsou však každý den vystavovány mnoha nepříznivým vlivům, ať je to všudypřítomný prach, vítr, pyly, monitor počítače, klimatizace nebo dlouhodobé vypětí díky soustředění.
přidat nový recept