Tvarohový fitness krém - když mlsání lahodí

Tvarohový fitness krém z Mlékárny MILTRA je vyroben z mléka z vlastního chovu krav, pasoucích se v té nejčistší přírodě Beskyd a Orlických hor.

Víte, že svou štíhlou linii můžete podpořit i jinak, než jenom cvičením a zdravou ovocnou nebo zeleninovou stravou? Unikátní směs zákysu a tvarohu ze šetrně zpracovávaného mléka představuje jedinečnou, lehkou, ale výživnou pochoutku, díky které můžete jako milovník kvalitního aktivního životního stylu mlsat a přitom se stále cítit fit.

Pravidelné pochutnávání si na jemném Tvarohovém fitness krému z Mlékárny MILTRA, s vysokým 10,5% obsahem bílkovin, nízkým 2% obsahem tuku a s obsahem probiotických mikroorganismů, je vždy dobrým přítelem všech vyznavačů aktivního životního stylu. Hodnota bílkovin v tomto produktu dosahuje až trojnásobek obsahu bílkovin klasických jogurtů. Tvarohový fitness krém je navíc chuťově velice lahodný, což se o většině nízkotučných výrobků nedá říct.

Tvarohový fitness krém z Mlékárny MILTRA je vyroben z mléka z vlastního chovu krav, pasoucích se v té nejčistší přírodě Beskyd a Orlických hor. Kravám se dostává té nejkvalitnější péče a výživy, která se pak odráží ve vysoké kvalitě mléka, a díky šetrné pasterizaci si uchovává veškeré organismu prospěšné látky a živiny. Proto mléko z Mlékárny MILTRA patří mezi nejkvalitnější mléka na českém trhu. Tvarohový fitness krém je navíc lehce stravitelný i pro jedince s laktózovou intolerancí.

Kysanou mléčnou pochoutku si můžete dopřát ke snídani, svačině i večeři jako čistou tvarohovou variantu, nebo ji dochutit medem, müsli, ovocem či zeleninou. Směs zákysu a tvarohu je vhodná i jako náhrada jogurtu nebo majonézy ve studené i teplé kuchyni.

Článek se mi líbí (Článek se líbí 2 lidem)
autor článku:

Tvarohový fitness krém - když mlsání lahodí

Recepty: 127

Fotografie článku: Tvarohový fitness krém - když mlsání lahodí

Komentáře k článku Tvarohový fitness krém - když mlsání lahodí

Přidat příspěvek k článku Tvarohový fitness krém - když mlsání lahodí
* Povinné pole

Píšeme jinde

  • Jak správně vybírat letní obuv?

    Jak správně vybírat letní obuv?

    Léto máme všichni rádi, ale naše nohy mohou v parnu trpět. Zvlášť, když jim nedopřejeme vzdušnou obuv a necháme je potit se v uzavřené a neprodyšné obuvi. Trápí nás nejen odřené paty, malíčky a utlačované palce, zpocené a horoucí nohy, ale od nohou pak trpí i celé tělo dyskomfortem a naše celková tělesná i duševní pohoda klesá.

  • Jedeme na vodu aneb základy pro každého vodáka

    Jedeme na vodu aneb základy pro každého vodáka

    Chcete letos zažít adrenalin na vodě? Nebo se jen lehce nechat unášet po klidné hladině malé říčky? Než někde zavoláte klasické vodácké "ahoooj", věnujte pečlivou pozornost přípravě. Její základní parametry spočívají právě v tom, kam vlastně chcete jet.
přidat nový recept