reklama
hledat uživatel
       

Videorecept: Skvělý dýňový jahelník podle Anny

Dýňový jahelník u nás doma patří k nejoblíbenějším podzimním a zimním receptům. Je naší oblíbenou volbou, když nevíme co k večeři. V kombinaci s kysaným zelím se jedná o absolutní bombu! Určitě vyzkoušejte, mile vás překvapí.


Autorkou tohoto videoreceptu na dýňový jahelník je Anna Tůmová: Live With Anny, která je nadšencem do vaření a hlavně pečení. Na internetu jí chyběly zdravé, rychlé a jednoduché recepty, a tak se pustila do vytváření vlastních. Aktuálně se věnuje primárně natáčení videoreceptů, protože jsou takto nejpřínosnější a každý podle nich hravě zvládne pokrm uvařit. 

Annu lze sledovat například na jejím Instragramu Live with Anny a Youtube kanálu Live with Anny

Zdroj: zena.cz

Dýňový krém
(doba přípravy 30 min )

Americký dýňový koláč
(doba přípravy 1 h 15 min )

Dýňový džem se skořicí
(doba přípravy 45 min )Komentáře k článku

Celkový počet komentářů: 1
  • sqr
    sqr

    ...editoři/redaktoři této rubriky by si měli omýt hlavu - stejný recept tady publikovali již před rokem (v mém archivu má datum 27/11/2018), což není tak dlouho, aby si to nemohli zapamatovat, resp. nezvládli sledovat v nějaké (pokud ji mají!) přehledné databázi!!!

    22.11.2019 15:40:17

Celkem záznamů: 1

Přidat příspěvek k článku Videorecept: Skvělý dýňový jahelník podle Anny

Kliknutím na tlačítko Přidej příspěvek berete na vědomí, že dochází ke sbírání a zpracování osobních údajů. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů najdete ZDE.