reklama
hledat uživatel
       

Vylepšili jsme pro Vás Vaření.cz, pomozte nám ho otestovat.

Vylepšili jsme pro Vás Vaření.cz

Kdykoliv se budete moci vrátit zpět na starší verzi tlačítkem v pravém horním rohu.

Videorecept: Vánoční punč, který krásně voní a v mrazivých dnech umí báječně zahřát

Úžasně voňavý nápoj, který navodí tu správnou vánoční atmosféru. Punč z červeného vína, rumu a koření, ve kterém nechybí ani kousky ovoce. Pojďme se ho naučit krok za krokem podle snadného videonávodu.

Zdroj: zena.cz

Další vánoční videorecepty najdete zdeKomentáře k článku

Celkový počet komentářů: 2
 • hekluška
  hekluška

  a punč je v tomto případě studený

  S těmi rozinkami má Věra v předešlém příspěvku pravdu. No ale já nechápu - proč tento punč je studený ? Podává se správně horký horký, ne ? A vařit víno s citronovou šťávu mi přijde úplně scestné.

  03.12.2019 08:14:05

 • Věra
  Věra

  Nápad dobrý, provedení fakt odstrašující!

  Fuj, rozinky si alespoň přeberte a propláchněte, bývá v nich i pěkný hnus včetně usušených shnilých a po namočení se i červi probrali... Schválně si je někdy před upotřebením propláchněte či na hvíli namočte ve vodě, ať vidíte, co vyváříte- tomu ani ten voňavý rum nepomůže. A co ten špinavý sporák- nezlobte se, ale alespoň na natáčení videa jste ho mohli vyčistit, tohle je dost odpuzující a hnusné. Jinak na odšťavnění citrónu existuje jednoduchá pomůcka, tohle je takové neprofesionální, až nechutné.

  03.12.2019 07:10:54

Celkem záznamů: 2

Přidat příspěvek k článku Videorecept: Vánoční punč, který krásně voní a v mrazivých dnech umí báječně zahřát

Kliknutím na tlačítko Přidej příspěvek berete na vědomí, že dochází ke sbírání a zpracování osobních údajů. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů najdete ZDE.