reklama
hledat uživatel
       

Výherci soutěže o titanové nádobí Top Moravia

Celý minulý týden jste mohli soutěžit o kvalitní titanové nádobí od českého výrobce Top Moravia. Dnes již známe výherce a nejlepší odpovědi.

Soutěže se zúčastnilo 1829 soutěžících a drtivá většina soutěžících odpovědělo správně na klíčovou otázku číslo 5. V otázce jsme se ptali, pro kolik nejvíce osob můžete uvařit v titanovém hrnci K268 maso s přílohou? Správnou odpověď jste mohli nalézt na stránkách společnosti Top Moravia. V hrnci se dá uvařit celé jídlo i s přílohou až pro 4 osoby.

Soutěž probíhala od 12. května 2008 do 18. května 2008. Důležité bylo odpovědět správně na již zmiňovanou otázku a následně jsme vybrali nejzajímavější odpovědi na otázku poslední. V následujícím seznamu výherců tedy naleznete jejich odpovědi a také jména. Výherci budou kontaktováni prostřednictvím e-mailu za účelem dohodnutí způsobu předání ceny.

Výhry a výherci:

1. místo - čtverhranný pekáč K 268
Jana Stupková mladší - j.stupkova@
Odpověď: Můj partner miluje těstoviny. Takže určitě nějaké těstoviny s omáčkou. Tím by jsem ho nejvíce potěšila.I s dětmi.

2. místo - palačinková titanová pánev Pro Titanium Guss K243
Petr Kranda - petr.kranda@
Odpověď: Kachní řezy na francouzském víně s herbs de provance .-)

3. místo - palačinková titanová pánev Pro Titanium Guss K243
Lukáš Udržal - loslukas@
Odpověď: Vynikající pepřený biftek Chateaubriand pěkně propečený, ale ne připečený zkrátka žádný šlendrián Na pánvi Top Moravia jak ze solária úspěch zaručený Haleluja.

1. - 1829. místo - SLEVA 35% - všichni soutěžící navíc dostanou slevu 35% na nákup nádobí řady Titanium Extra Quality v e-shopu společnosti Top Moravia při nákupu přes E-SHOP do jednoho měsíce, tedy. do 25.června 2008.

Všem výhercům GRALTULUJEME.

Postup uplatnění slevy 35%:

Pro uplatnění slevy 35% stačí, když při objednávce nádobí řady Titanium Extra Quality v e-shopu společnosti Top Moravia uvedete e-mail, pod kterým jste soutěžili a na který Vám přišel e-mail s oznámením výsledků soutěže. Nezapomeňte, že sleva je platná do 25.června 2008.

Komentáře k článku

Celkový počet komentářů: 3
 • Jaromir.Kubac
  Jaromir.Kubac

  Nevím kde se ve Vás bere ta drzost poslat mi pozvánku na Vaši prezentaci po té co jste obalamutili mé rodiče a prodali jim předražené titanové nádobí.Doufám že už Vám dlouho pšenka v Přerově nepokvete.

  07.03.2012 00:31:37

 • Radek
  Radek

  Nádobí Top Moravia?

  Není předražené.Je obrovsky a nepředstavitelně předražené.Totiž tihle povedení "prodejci" je berou od jiné brněnské firmy která je prodává za reálné ceny.Takže vážení nenechte se napálit.Vyjímečnost Top je v jejich neuvěřitelně drahých cenách které nemají opodstatnění.

  21.05.2011 15:44:52

 • Věra
  Věra

  Ahojte, jak jsem se tak divala na ty ceny titanoveho nadobi od top moravii.tak hrozny ja jsem si objednala nadobi z www.titanovevareni.cz a kvalita i cena je perfektni a nepotrebovala jsem ani zadnou slevu.Tak popremyslejte lidi.

  25.02.2010 15:52:14

Celkem záznamů: 3

Přidat příspěvek k článku Výherci soutěže o titanové nádobí Top Moravia

Kliknutím na tlačítko Přidej příspěvek berete na vědomí, že dochází ke sbírání a zpracování osobních údajů. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů najdete ZDE.