reklama
hledat uživatel
       

Výsledky soutěže o 3 kulaté mikrovlnné trouby Whirlpool

V soutěži o 3 úžasné trouby v celkové hodnotě více než 10.000Kč již máme jasno a známe výherce. Partnerem této soutěže byla značka http://www.whirlpool.cz/ a ceny do soutěže tety tvořila trojice revolučních kulatých mikrovlnných trub.

Nové mikrovlnné trouby Whirlpool MAX mají unikátní design se zakulacenou zadní stranou, která dokonale zapadne do rohu kuchyně. Model MAX 39 SL i přes svou prostorovou nenáročnost nabízí objem 13 litrů a průměr otočného talíře 28 cm. MAX kromě mikrovlnného ohřevu umí péct a vařit v páře, což umožňuje připravit pokrmy tím nejzdravějším způsobem a zároveň zachovat všechny výživné látky potravin.

Ve výbavě MAX 39 SL je navíc patentovaná funkce Crisp, pomocí které lze pokrmy upéct do křupava shora i zespoda stejně, jako při tradičním pečení, ale za podstatně kratší dobu.

V soutěži o trouby jsme se ptali na následující otázku:

  1. Jaké funkce má nová mikrovlnná trouba Whirlpool MAX 39 SL?: (správná odpověď: mikrovlny, Crisp, vaření v páře, Jet Defrost, gril, rychlý ohřev)

Seznam výherců a výher

1. místo - Marie Taliánová - Whirlpool MAX 39 SL

2. místo - Richard Myslík - Whirlpool MAX 39 SL

3. místo - Jarmila Kvočková - Whirlpool MAX 35 BL

Výhercům GRATULUJEME

Komentáře k článku

Celkový počet komentářů: 9
Celkem záznamů: 9

Přidat příspěvek k článku Výsledky soutěže o 3 kulaté mikrovlnné trouby Whirlpool

Kliknutím na tlačítko Přidej příspěvek berete na vědomí, že dochází ke sbírání a zpracování osobních údajů. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů najdete ZDE.