reklama
hledat uživatel
       

Výsledky velké soutěže se značkou ECG

Od 3.srpna do 3.září 2011 mohli všichni uživatelé Vaření.cz soutěžit o 14 pomocníků do kuchyně od značky ECG. Stačilo přidávat recepty a sbírat body. Nyní již známe celkové výsledky a víme, kdo vyhrál.

Mottem soutěže bylo: Přidávejte recepty a vyhrajte. Cílem bylo odměnit soutěžící za to, že se podělí o co nejvíce svých osvědčených receptů. A že jich nebylo málo. V soutěži bylo přidáno více než 3000 receptů. Některé ale nesplňovaly soutěžní pravidla a nemohly být schváleny.

Všechny soutěžící, jejichž recepty nesplňovaly soutěžní pravidla, jsme se snažili kontaktovat a domluvit se s nimi na úpravě receptů. Někteří soutěžící, kteří pravidla hrubě porušili, dostali trest v podobě mínusových bodů.

Kdo a proč vyhrál?

Vyhrálo čtrnáct soutěžících s nejvyšším počtem bodů. Body mohli soutěžící získávat za přidané recepty bez fotky (3 body) nebo recepty s fotkou (6 bodů). To znamená, že počet přidaných receptů byl důležitý, ale pokud jste přidali více receptů s fotkou, než váš soupeř, stačilo vám přidat jich méně.

Partner soutěže, společnost ECG, odmění těchto 14 výherců hodnotnými cenami, jejichž seznam vidíte zde:

Ceny pro výherce věnovala značka

ecg logo

spotřební elektronika a spotřebiče pro domácnost

Výhry v soutěži s ECG

Tabulka výherců

Výherce budeme kontaktovat prostřednictvím e-mailu a domluvíme se s nimi na zaslání výher.

Výherci soutěže s ECG

VŠEM VÝHERCŮM GRATULUJEMEKomentáře k článku

Celkový počet komentářů: 4
Celkem záznamů: 4

Přidat příspěvek k článku Výsledky velké soutěže se značkou ECG

Kliknutím na tlačítko Přidej příspěvek berete na vědomí, že dochází ke sbírání a zpracování osobních údajů. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů najdete ZDE.